Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » TRIP do USA


TRIP do USA

  • Na USA trip s pracovním názvem Concrete Dream vyrazila partička ve složení Martin Jurášek, David Horváth, Mirek Tovaryš a David Klos. Za cíl si dali projet Oregon a jeho betonové skateparky a vše řádne zdokumentovat.

  • Publikováno: 21.7.2008
  • Rubrika: Shopy
TRIP do USA

Začínají v Portlandu, v plánu mají projet místa jako Burnside, Newberg, Talent a spoustu dalších, možná je také jejich účast v některém pool contestu. Z celého výletu vznikne video, takže se jistě máme naco těšit...

Na YouTube můžete shlédnout teaser SKATESHOP.cz trip USA, který berte i jako takovou upoutávku na film který vyjde na DVD.

Pár slov o DHC production

DHC od začátku svý existence touží projet všechny kouty světa a natočit ,nafotit co nejvíc záběrů o nás a našich kamarádech. Původní myšlenka vznikla podle názoru vždyť žijem super život , tak ať máme něco na starý kolena , jako důkaz že jsme se taky hejbali a že to bylo super a tak........... myslím že pro všechny kdo už děti mají a vidím to na svých kamarádech, je těžký vysvětlit že kdysi dávno i on, ona byl taky punkáč nebo že dělal něco jako sk8 ,snb a nebo za starých časů brusle ....... tohle sou teď naše nový stránky a na nichš budou story pro všechny kteří máte třeba podobný názor na cestování ,užívání života, nebo na dobrou práci ve smyslu že to musí stát za to. zatím je to designový nesmysl ale časem jak se do toho budem dostávat tak se i budem snažit vychytávat něco navíc co by vás rozesmálo nebo inspirovalo nebo ...... Dík za nahlédnutí D.Horváth a Jirka Schindler.....DHC

http://dhcproduction.cz/

Zdroj: www.skateshopteam.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.