Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » Spuštění webu Skateshopteam.cz


Spuštění webu Skateshopteam.cz

  • Začíná nám už pěkně a pomalu kvést zeleň. Venku teplo. Skate, bike atd.. je toho hodně co můžeme provozovat venku na čerstvém vzduchu. On-line e-shop Skateshop.cz servíruje zbrusu novej web zaměřený na sponzorované ridery skateshop.cz. Na těchto stránkách se seznámíte s ridery, prohlídnete fotogalerie, přečtete si novinky a mnoho dalšího.

  • Publikováno: 1.5.2008
  • Rubrika: Shopy
Spuštění webu Skateshopteam.cz

Čtěte a koukejte. Spustili jsme oficiálně provoz nového multikulturního informačního serveru www.Skateshopteam.cz. Na tomto webu vás budeme pravidelně informovat o aktivitách extrémních sportovců, djs, kapel a dalších umělců reprezentující Skateshopteam.cz. Na stránkách najdete kompletní přehled o koncertech, parties a programech klubů, podporovaných největším českým online skate + snow boardshopem www.SKATESHOP.cz

Skateshopteam.cz reprezentují ti nejlepší ve svých oborech, ať již se jedná o skateboarding, snowboarding, base jumping a další extrémní sporty nebo djing či produkci živé i elektronické hudby. Naši redaktoři ve spolupráci s ridery Skateshopteamu vám budou přinášet nejnovější pozvánky a reporty se závodů, contestů, photo sessions, tripů do zahraničí, festivalů a dalších akcí, kterých se zúčastní podporovaní jezdci či umělci.

Skateshopteam.cz je plný individualit a skvělých jezdců. Seznam jmen je dlouhý, proto jmenujme jen některá z nich. Ve skateboardingu jsou to český profesionál Honza Minol, Lukáš Daněk nebo Petr Horvát, snowboardový team reprezentují Pepe Samek, Vašek Gába či David Čonka, freeskiing Martin Horák a Robin Kaleta, první Čech, který provedl ski base jumping. Ze sportů na dvou kolech jsou to flatlandový mistr Mira Zeidler, fourcrosař Kamil Tatarkovič, jeden z nejlepších světových profesionálů na BMX Jeny Valenta, motokrosaři David Rejsek a Libor Podmol nebo Mistr Světa ve scooteru Martin Nogol. Umělecký team zastupuje ostravské producentské a djské duo No Money, čerství držitelé ocenění za nejlepší českou dnb skladbu roku 2007, drumbasový dj Gotia nebo kapely Narcotic Fields či Dorian Gray Prostitutes.

Na stránkách www.skateshopteam.cz naleznete mimo psaných reportů samozřejmě i spoustu fotek vašich oblíbených riderů. V sekci download budou ke stažení videa, hudba podporovaných umělců, různé wallpapery nebo tapety na mobilní telefony. Našim cílem je vám poskytnout kompletní sportovní a kulturní informační servis. Pokud se zajímáte o tyto sporty a kulturní dění, přidejte si adresu www.skateshopteam.cz mezi oblíbené položky a pravidelně navštěvujte naši stránku. Vždy pro vás budou připraveny ty nejaktuálnější informace.

Zdroj: www.skateshopteam.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.