Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » Skateshop.cz v Black Green kabátku


Skateshop.cz v Black Green kabátku

  • SKATESHOP.CZ CREW si pro tebe přichystala novinku v internetovém nakupování. Pohodlně nakoupit na SKATESHOP.CZ je nyní jednoduší, rychlejší a prostornější.

  • Publikováno: 1.11.2007
  • Rubrika: Shopy
Skateshop.cz v Black Green kabátku

Rozlišení a velikost monitorů roste a tak i SKATESHOP.CZ s nimi chce držet krok. Proto přinášíme nový, větší design, který má méně reklam a více prostoru pro nakupování.

Nové rozložení stránky má možnost zobrazit 4 modely zboží na řádek a zároveň tak nabídnout uživatelům možnost nastavit, kolik zboží chtějí zobrazovat celkem.

Chcete si v klidu projít celou kategorii? Žádný problém, nové tlačítka "další" a "předchozí" na každé straně Vám umožní procházet celým katalogem.

Trápí Vás velikost fontů? Není už třeba luštit malinkatá písmenka. Nová verze totiž přináší razantní zvětšení fontů, které zaručují lepší čitelnost a uživatelský komfort.

Sedíte u počítače a nevíte, kterou značku si vybrat? Není nic jednoduššího než využít ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ, které umožňuje nastavit konkrétnější představu o značce, ceně a velikosti.

Stejně tak jsme mysleli na to, že většina výrobců se svým číslováním může lišit. Proto jsme připravili pro naše uživatele podrobné PŘEVODNÍ TABULKY s popisem velikostí pro většinu značek - což především ocení zákazníci, objednávající obuv.

Stejně jako vy má i SKATESHOP.CZ stěžejní TOP LABELY, které ti poví něco víc o tvé oblíbené značce. Můžeš si přečíst info a jednoduše se na ni dostat pomocí nastaveného odkazu. Dohromady vám nabízíme celkem 26 TOP LABELŮ.

Možnost soutěžit o skvělé ceny a nebo dostat některý z mnoha bonusů - i o tom se můžeš přehledně informovat. Vyjádřit se k něčemu, poslat nám vzkaz - to je věc, kterou můžete využít na našem e-shopu, kdykoli budete chtít. Nová služba VZKAZY slouží k zanechání tvého komentáře.

Skateshop.cz - online skate & snow boardshop se transformoval do BLACK_GREEN podoby proto, aby vaše nakupování bylo pohodlné, přehledné a s radostí.

Zdroj: www.skateshop.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.