Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Skateparky


Skateparky - Události

Vyhledávání / filtrování

Vyhledávání / filtrování se vztahuje vždy na aktuální Kategorii, v které se právě nacházíte.

Vložit událost

Pokud máte jakékoliv informace o dění na skateboardingové scéně ve vaší lokalitě (či info o jiném extrémním sportu), informujte nás o tom prosím.

Počet položek: 49.

Skate hala v Ústí nad Labem

Publikováno: 17.9.2009 - Rubrika: Skateparky
Na Facebooku se v těchto dnech rozjela kampaň za výstavbu skate haly v Ústí nad Labem. Tato kampaň je zatím v plenkách, ale již nyní má skupina lidí, co by si přáli halu v Ústí nad Labem, cca 1 700 členů.
Skate hala v Ústí nad Labem

SKATEbowl na Těrlické přehradě vybetonován

Publikováno: 11.9.2009 - Rubrika: Skateparky
Dne 6.9. se stal zázrak. Podařilo se nám vybetonovat skoro celý Těrlický bowl. Ráno toho dne však bylo všechno úplně jinak. Z ocelového nebe se valily provazy deště a vypadalo to dost bledě.
SKATEbowl na Těrlické přehradě vybetonován

Mrsklesy Skatepark Opening

Publikováno: 7.9.2009 - Rubrika: Skateparky
Hrdý partner WWW.SKATESHOP.CZ zve všechny příznivce skatingu do Mrskles u Olomouce, kde se v sobotu 12.9. ve 14 hodin oficiálně otevře nový skatepark. Jedná se o malí závod pro amatéry s profesionálními jezdci. Pozvaní jsou Martin Jurášek, Lukáš Daněk, Tomáš Stejskal a Petr Horvát.
Mrsklesy Skatepark Opening

Konec minirampy v Novém Hrozenkově?

Publikováno: 24.7.2009 - Rubrika: Skateparky
Už přes 1.900 lidí se připojilo k petici na Facebooku za zachování skate rampy v Novém Hrozenkově! Připojte se také!
Konec minirampy v Novém Hrozenkově?

Betonový skatepark Hlohovec (SK)

Publikováno: 9.5.2009 - Rubrika: Skateparky
Před nedávnem firma Fiveramps dokončila další ze svých betonářských akcí - skatepark ve slovenském Hlohovci. Kromě streetu s raily a grindboxy je součástí parku také dvouúrovňový bazén.
Betonový skatepark Hlohovec (SK)

Skatepark Bochov

Publikováno: 4.5.2009 - Rubrika: Skateparky
V listopadu roku 2008 postavila firma Fiveramps nový betonový skatepark v Bochově v Karlovarském kraji. Tento víkend 9.5.2009 zde proběhne slavnostní zahájení provozu tohoto parku.
Skatepark Bochov

Skatepark ve Valašském Meziříčí bude

Publikováno: 28.4.2009 - Rubrika: Skateparky
Skatepark ve Valašském Meziříčí přece jen bude, a dokonce na původně zamýšleném místě. Zastupitele o tom informoval začátkem března místostarosta Jiří Pernický (nezávislý), jenž představil upravený záměr zpracovaný samotnými vyznavači skate a in-line.
Skatepark ve Valašském Meziříčí bude

Skatepark Brno opět v provozu

Publikováno: 17.4.2009 - Rubrika: Skateparky
Společně s ÚMČ Brno-střed vznikl v polovině loňského roku projekt nového skateparku v Brně na Nových Sadech. Po úspěšné první sezóně navazujeme další, která bude zahájena akcí s názvem OPENING NUGGET SKATEPARKU BRNO 2009.
Skatepark Brno opět v provozu

Minirampa v obýváku

Publikováno: 2.3.2009 - Rubrika: Skateparky
Kdo by nechtěl mít u domu minirampu? A proč ji vlastně nemít přímo v obývacím pokoji?
Minirampa v obýváku

V Litvínově se staví nový skatepark

Publikováno: 15.8.2008 - Rubrika: Skateparky
Po několika letech bude skatepark v areálu letních sportů v Litvínově konečně dokončen, což litvínovští jistě potěší. Stavba překážek parku se realizuje nyní a provádí ji firma Mystic Construction.
V Litvínově se staví nový skatepark

Nový skatepark ve Voticích

Publikováno: 13.8.2008 - Rubrika: Skateparky
Ve Voticích byl postaven nový skatepark firmou Mystic construction. Slavnostní oficiální zahájení provozu tohoto skateparku se uskuteční v sobotu 23. srpna 2008 od 15:30 hod. v areálu městského fotbalového stadionu.
Nový skatepark ve Voticích

Brno má nový skatepark

Publikováno: 23.4.2008 - Rubrika: Skateparky
Neuveřitelné se stalo skutečností a Brno se dočkalo nového skateparku! Zítra 24.4.2008 v 15.00 proběhne v Brně na Nových Sadech (u Malé Ameriky) slavnostní otevření parku za účasti starostky MČ Brno-střed Mudr. Dagmar Hrubé.
Brno má nový skatepark

Brněnský CITY SNOWPARK otevřen pro veřejnost

Publikováno: 21.1.2008 - Rubrika: Skateparky
Brněnský City snowpark najdete nad konečnou tram. č. 11 a 9 v lokalitě Čertova rokle a nejdůležitější informací je, že bude otevřen minimálně do 19.2.08 a to pro veřejnost. Park bude v provozu ve všední dny od 14 - 21 hodin a o víkendu od 10 - 20 hodin. Navíc bude ozvučen a ve večerních hodinách osvětlen.
Brněnský CITY SNOWPARK otevřen pro veřejnost

Author Bikepark Litomyšl zrušen

Publikováno: 4.1.2008 - Rubrika: Skateparky
Litomyšlský park určený pro BMX (a nejen pro bmx) umístěný v hale byl vystěhován na mráz. Důvodem je nedostatek finančních prostředků ze strany městského úřadu. Celý provoz parku byl hrazen ze soukromých zdrojů p.Stratílka, kterému patří velké dík. Povrch nového umístění překážek je bohužel pro skateboarding nepoužitelný.
Author Bikepark Litomyšl zrušen

Krytý bazén Hrušovany nad Jevišovkou

Publikováno: 8.12.2007 - Rubrika: Skateparky
Milovníky poolu (a nejen je) jistě potěší další krytý bazén, který byl nedávno dostavěn v Hrušovanech nad Jevišovkou. Realizaci tohoto krytého počinu má na svědomí firma Fiveramps. Fotky bazénu naleznete v referencích na webu autora Krytý bazén Hrušovany nad Jevišovkou.
Krytý bazén Hrušovany nad Jevišovkou

Kostelec nad Orlicí má nový skatepark

Publikováno: 22.9.2007 - Rubrika: Skateparky
Téměř dva a půl milionu korun stála výstavba nového skateparku v areálu bývalých kasáren v Kostelci nad Orlicí. Jak prozradila starostka města Ivana Červinková, 1,7 milonu korun bylo použito z finančních prostředků Evropského uprchlického fondu, 200 tisíc věnoval Královéhradecký kraj a zbytek do 2,4 milionu korun doplatilo město. Další informace naleznete v tiskovce Kostelec má nejmodernější skatepark.
Kostelec nad Orlicí má nový skatepark

Projekt Eina Brno Support deck

Publikováno: 22.9.2007 - Rubrika: Skateparky
"Brno je druhé největší město v České Republice a brněnští riders vždycky patřili k české skateboardové špičce. I přesto je v současnosti budoucnost skateboardingu v Brně značně černá... Skateboarding má v Brně již dlouholetou tradici. Jména jako Houdek, Kůča, Satelit, Čtvrtníček nebo Vladík patří neodmyslitelně k českému skateboardingu. Ale ani současná generace brněnských jezdců nezůstává pozadu. Vždyť jeden ze 3 českých profesionálních skate jezdců, je právě brněnský rider Honza Minol. A jezdci jako Pech, Neny, Křívánek, Bindr nebo Kocák patří mezi současné české top jezdce. Bohužel aktuálně nemají tito jezdci park, který by odpovídal jejich potřebám tréninku. A co vy? Máte kde jezdit? Nebuďte lhostejní ke své lokální skate scéně!"
Projekt Eina Brno Support deck

Pardubický skatepark otevře pro veřejnost den před vysvědčením

Publikováno: 21.6.2007 - Rubrika: Skateparky
Největší krytý skatepark v ČR, který vyrostl v Pardubicích nedaleko hlavního nádraží, otevře poprvé své brány pro veřejnost ve čtvrtek 28. června. Slavnostní otevření bude mimo jiné vyplněno exhibicemi zkušených příznivců kol BMX, in-line bruslí a skateboardů. "Oficiální otevření skateparku jsme takto naplánovali schválně proto, aby tam zejména školáci mohli jezdit už hned poté, co se v pátek vrátí ze školy s vysvědčením," vysvětlil náměstek primátora Michal Koláček.
Pardubický skatepark otevře pro veřejnost den před vysvědčením

Pardubický skatepark už má provozovatele

Publikováno: 14.6.2007 - Rubrika: Skateparky
Pardubice už mají jasno v tom, kdo bude provozovatelem nového skateparku. Areál město pronajme společnosti P. Ministr, která v Pardubicích provozuje koupaliště. Na chodu sportoviště se bude podílet i asociace In-line Czech Community, která stála u zrodu skateparku. Dalším subjektem podílejícím se na provozu skateparku má být SKP centrum.
Pardubický skatepark už má provozovatele

Za pardubickým lihovarem finišuje stavba skateparku

Publikováno: 28.5.2007 - Rubrika: Skateparky
Za pardubickým lihovarem v současné době finišuje dostavba největšího zastřešeného skateparku v České republice. Hala je hotova a odborná firma dokončuje montáž překážek V sobotu 30. června bude areál slavnostně otevřen. Milovníci skatu, ale i in-line bruslí a BMX v něm budou mít denně k dispozici více než 1200 metrů čtverečných osvětlené zastřešené plochy s překážkami.
Za pardubickým lihovarem finišuje stavba skateparku

Výstavba překážek ve skateparku v Pardubicích

Publikováno: 15.5.2007 - Rubrika: Skateparky
Výstavba největšího skateparku v ČR, který se nalézá v Pardubicích a má cca 1 500 metrů čtverečných, se dostala do další fáze a tou je výstavba překážek, z které vám přinášíme pár fotek.
Výstavba překážek ve skateparku v Pardubicích

Minirampa ve Veselí nad Moravou

Publikováno: 3.12.2006 - Rubrika: Skateparky
Veselí nad Moravou má nejenom kvalitní skatepark, ale od listopadu i krytou spinovou minirampu. Hala se nachází hned vedle skateparku a realizaci má na svědomí firma Fiveramps. Náhled najdete v sekci Skateparky.
Minirampa ve Veselí nad Moravou

Karlovarský pool

Publikováno: 7.11.2006 - Rubrika: Skateparky
Minulou středu byl v Karlových Varech předán k užívání betonový bazén. Realizaci tohoto betonového počinu má na svědomí firma Fiveramps. Náhled najdete v sekci Skateparky.
Karlovarský pool

Skatepark v Pardubicích

Publikováno: 3.11.2006 - Rubrika: Skateparky
V Pardubicích probíhá výstavba největšího skateparku v ČR, jehož plocha bude mít 1575 metrů čtverečných. Vlastní výstavba skatepaku přijde na více než 18,5 milionu korun, překážky pak na dalších 1,8 milionu. Další informace naleznete v tiskovkách Skatepark u lihovaru bude do zimy pod střechou a Pardubice získaly souhlas s využitím dotace na skatepark.
Skatepark v Pardubicích

Třebechovice pod Orebem mají nový skatepark

Publikováno: 25.10.2006 - Rubrika: Skateparky
Během měsíce září postavila firma Park Pilot nový skatepark v Třebechovicích. Jedná se o sestavu překážek designovaných především pro skateboarding, park ale není vyloženě nepřátelský ani pro kola a inliny.
Třebechovice pod Orebem mají nový skatepark

Nový skatepark v Sedlčanech

Publikováno: 9.10.2006 - Rubrika: Skateparky
Firma Fiveramps se koncem skateboardingové sezóny pěkně otáčí a měsíc po předání skateparku v Krnově tu je tu nový dřevěný skatepark, tentokrát v Sedlčanech. Náhled najdete v sekci Skateparky.
Nový skatepark v Sedlčanech

Magistrát otočil, skate park na Štvanici zůstane

Publikováno: 18.9.2006 - Rubrika: Skateparky
Pražský Mystic Skate Park na Štvanici bude zachován minimálně na dalších pět let. Úřady v přístupu k parku otočily o sto osmdesát stupňů. Magistrát nyní navíc slíbil, že zaplatí jeho zastřešení a zateplení, aby byl plně využitelný po celý rok. Odkaz na celý článek Magistrát otočil, skate park na Štvanici zůstane.
Magistrát otočil, skate park na Štvanici zůstane

Nový skatepark v Krnově

Publikováno: 12.9.2006 - Rubrika: Skateparky
Od pondělka 11.září 2006 mohou skateři z Krnova využívat nový skatepark, který realizovala firma Fiveramps. Nachází se v Krnově v areálu TJ Lokomotiva na výpadovce směr Bruntál. Detail parku naleznete v sekci Skateparky.
Nový skatepark v Krnově

Děkujeme za podporu

Publikováno: 11.9.2006 - Rubrika: Skateparky
Děkujeme Vám za podporu zachování Mystic skateparku na ostrově Štvanice. Podepsáním petice jste nám pomohli dosáhnout toho, že Magistrát Hlavního Města Prahy odvolal svou výpověď a skatepark může i nadále zůstat na současném místě. Provoz ve skateparku je nepřerušen a zároveň jsme dostali povolení k pořádání akcí MČR ve skateboardingu a MČR ve freestyle BMX. Již teď se tedy můžete těšit na Mistrovství ČR ve skateboardingu, které se koná poslední zářijový víkend 23. a 24. Přijďte se podívat na MČR - podpoříte tím i náš skatepark a českou skateboardovou scénu.
Děkujeme za podporu

Loštice - krytý skatepark

Publikováno: 5.9.2006 - Rubrika: Skateparky
Léto pomalu končí, tak se vám možná bude hodit informace o novém krytém (mini) skateparku, který v červenci postavila v Lošticích (nedaleko hradu Bouzov) firma Fiveramps.
Loštice - krytý skatepark
Strana č. << |< předchozí | 1 | 2 | další > | >>

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.