Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Skateparky » Skatepark v Rožnově p. Radhoštěm dočasně uzavřen


Skatepark v Rožnově p. Radhoštěm dočasně uzavřen

 • Nastávající teplé jarní počasí zve všechny na čerstvý vzduch k protáhnutí svého těla. V Rožnově je řada sportovišť, kde to protáhnutí se těla může být velice důsledné. Jedním z nich je i skatepark, který je však v současnosti uzavřen. Proč tomu tak je, to byla otázka pro vedoucí Odboru správy majetku MěÚ v Rožnově Ing. Simonu Vojkůvkovou.

 • Publikováno: 6.4.2005
 • Rubrika: Skateparky
Skatepark v Rožnově p. Radhoštěm dočasně uzavřen

Nastávající teplé jarní počasí zve všechny na čerstvý vzduch k protáhnutí svého těla. V našem městě máme řadu sportovišť, kde to protáhnutí se těla může být velice důsledné. Jedním z nich je i skatepark, který je však v současnosti uzavřen. Proč tomu tak je, to byla otázka pro vedoucí Odboru správy majetku MěÚ v Rožnově Ing. Simonu Vojkůvkovou.

"Skatepark zůstane nyní uzavřen, neboť se na jarní období připravuje rekonstrukce, jejímž cílem je snížení hlučnosti jednotlivých překážek. Stávající kovové překážky budou z vrchu pokryty speciálními překližkami, na spodní část překážek přibude vrstva izolační hmoty a následně budou tyto překážky zabedněny opět překližkami. Cílem je samozřejmě další podstatné snížení hlučnosti. Touto rekonstrukcí reagujeme na stížnosti našich občanů o nadměrné hlučnosti skateparku. Zkušenosti jsme sbírali především v Ostravě, kde je podobných zařízení více a ve dvou řešili podobné problémy jaké máme my.

Rekonstruce neproběhne v letošním roce kompletně, neboť odhadovaná cena se bude pohybovat okolo 450 tisíc korun a my v našem rozpočtu na letošní rok máme částku 300 tisíc korun. Takže nyní provádíme měření jednotlivých překážek a ty nejhlučnější v letošním roce odhlučníme. V příštím roce pak celou rekonstrukci dokončíme. Důležitý je fakt, že letošní rekonstrukci budeme provádět v jarním období a předpokládáme, že skatepark bude v letním období - zejména v prázdniny - opět otevřen pro veřejnost. "

Převzato ze Spektra Rožnovska č.7/2005

Zdroj: Spektrum Rožnovska č.7/2005

Komentáře - přidat

 1. [1] Titulek: Hehe, vložil(a): Bob (neregistrovaný), dne: 6.1.2006, 17:59:43

  Pochybuju že skatepark bude otevřen ,je v něm umístěno několik betónových bloků z nějakého paneláku tak ,aby si nikdo nemohl zajezdit,ti důchodci to fakt zprasili raději by měli postavit protihlukovou stěnu jako je u dálnice a bylo by po problémech :)

  Odpovědět
  Na příspěvek reaguje [2] koblih

  Bob (neregistrovaný)
  Bob

 2. [2] Titulek: RE: Hehe, vložil(a): koblih (neregistrovaný), dne: 5.3.2009, 06:26:57

  Reakce na [1] Bob:
  jojo souhlasim stebou ja tam jezdim za otcem a bydlime kousek od toho skateparku tak si tam pujdu skusit jestli to bude otevrene :D:D

  Odpovědět

  koblih (neregistrovaný)
  koblih

Názory čtenářů v diskusích nejsou názory provozovatele webu, a ten za jejich obsah neodpovídá.

Vložit komentář

Komentář
 • Nepište prosím bez háčků a čárek.
 • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
 • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.