Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Ostatní » Skate4you.cz COMEBACK!


Skate4you.cz COMEBACK!

 • Portál Skate4you.cz byl spuštěn ve fungl novém kabátku a je plný změn. Na změnách se dále ustavičně pracuje a proto vás budeme v tomto článku, který bude k dispozici na této pozici, průběžně o těchto změnách informovat. Aktualizováno - 10.4.2009.

 • Publikováno: 18.2.2009
 • Rubrika: Ostatní
Skate4you.cz COMEBACK!

Pokud jste někdy v minulosti navštívili tento server, určitě jste si hned všimli některých změn, jako například nového designu, nového layoutu celého serveru a nového loga. Server obsahuje však i celou řadu dalších změn, které odhalíte až při podrobnějším zkoumání, která vám trochu usnadníme.

Grind Space

První změna se týká sekce "ČR Fotogalerie", která byla přejmenována na Grind Space a je zaměřena na komunitu a její vzájemnou komunikaci. Je možno upravovat svůj profil, vytvářet alba fotografií, vkládat videa, komentáře a hlasovat. Klasikou je již vkládání ostatních uživatelů do svých přátel.

Můžete zde vložit velké množství osobních informací o sobě, nicméně tato část není myšlena jako seznamka, ale spíše pro pobavení ostatních uživatelů, takže tyto informace nemusíte vyplňovat stroze a vážně, ale je vítána špetka (i větší než malá) humoru.

Pokud jste měli svůj účet na starší verzi portálu, nezoufejte, nepřijdete o něj. Veškerá data (účet, fotografie) byla přesunuta, ale aby byl účet aktivní, je nutno některé údaje doplnit. Všem těmto uživatelům byl odeslán e-mail s pokyny, jak postupovat při obnově registrace (některým mohl e-mail přijít víckrát, takže se omlouváme).

Pokud vám e-mail nepřišel, můžete zaslat své staré přihlašovací údaje (login, heslo) spolu s nově požadovanými údaji (jméno a příjmení) pomocí kontaktního formuláře[link], kde jako kategorii dotaz zvolíte "Obnova registrace". Na základě toho požadavku vám bude účet obnoven a odeslány nové přihlašovací údaje. Ty si pak po přihlášení změníte dle vaší libosti.

Pozor - pokud obnovu registrace neučiní do 31.3.2009, bude váš účet zrušen.

Dne 10.4.2009 byly všechny neobnovené účty odstraněny.

Bazar

Bazar byl komplet předělán a náležitě "vymakán". Registrovaný uživatel může pohodlně své inzeráty měnit, mazat, upravovat, může vkládat více fotografií atd.

Přibilo zde nove vyhledávání/filtrování, kde se inzeráty dají třídit dle výrobce či značky, kategorie produktu, času vložení nebo změny, ceny a dalších kritérií.

Jsou zde navíc dvě nové funkce a to "Hlídací pes" a "Pamatovák inzerátů".

Hlídací pes - Pomocí hlídacího psa můžete sledovat vložené inzeráty podle vámi zadaných podmínek a omezení. Použití je dvojí: zasílání nových inzerátů na váš registrační e-mail a použití pro rychlejší vyhledávání/filtrování inzerátů. Odesílání inzerátů na e-mail je ve stádiu testování, takže prosíme o trpělivost.

Pamatovák inzerátů - v této části bazaru se vám zobrazí pouze vámi vybrané inzeráty. Pokud vás tedy některý inzerát zaujme, kliknete na "zapamatovat" a již jej při přístí návštěvě bazaru nemusíte pracně hledat.

Podrobný popis těchto funkcí naleznete v sekci bazaru Nápověda.

Soutěže

Soutěží se mohou nyní účastnit pouze zaregistrovaní uživatelé. Každý měsíc pak budete mít možnost účastnit se řady soutěží, které pro vás připravujeme.

To byli nejzásadnější změny na serveru, které budou přibívat. O všech změnách vás zde budeme průběžně informovat. Další informace o důvodech registrace naleznete v sekci Proč se registrovat.

Zdroj: Skate4you.cz

Komentáře - přidat

 1. [1] Titulek: Paráda, vložil(a): Bzuk (neregistrovaný), dne: 26.2.2009, 15:46:05

  Paráda už to chtělo! akorát sekce Grind Space je trošku zavádějící ikdyž je inovativní.

  Odpovědět

  Bzuk (neregistrovaný)
  Bzuk

 2. [2] Titulek: Nejlepší nádherá, vložil(a): Petr Bartoníček (neregistrovaný), dne: 10.3.2009, 21:45:58

  Jako povedlo se vám to nejvíc zaujal jak svišŤ desing.Tendle web sem mněl vždycky rád.Jen ať to tak vydržííííí!!!!

  Odpovědět

  Petr Bartoníček (neregistrovaný)
  Petr Bartoníček

Názory čtenářů v diskusích nejsou názory provozovatele webu, a ten za jejich obsah neodpovídá.

Vložit komentář

Komentář
 • Nepište prosím bez háčků a čárek.
 • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
 • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.