Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Firmy, distribuce » Staň se součástí knihy o NIKITĚ!


Staň se součástí knihy o NIKITĚ!

  • V příštím roce tomu bude deset let od dne, kdy byla v hlavním městě Islandu, Reykjaviku, založená streetová značka NIKITA "for girls who ride". Po celém světě si ji oblíbily dívky a ženy, které milují adrenalin, žijí aktivním životem a stoprocentně využívají všech svých šancí.

  • Publikováno: 17.2.2009
  • Rubrika: Firmy, distribuce
Staň se součástí knihy o NIKITĚ!

Od ostatních se odlišují nejenom pohodlným, sportovním, trendy a sexy stylem oblékání, ale také svým přístupem k životu, který si užívají plnými doušky. Jsou mezi nimi snowboarsdistky, skateboardistky, surfařky, tanečnice, zpěvačky, umělkyně…zkrátka všechny holky, které se v životě nenudí. A právě takovým holkám bude věnována kniha o NIKITĚ, kterou firma vydá k oslavě svých desátých narozenin.

O grafickou stránku knihy se postará mladá islanská designérka Thordis Claessen, která před dvěma lety, za podpory NIKITY, vydala knihu Icepick o islanské street atrové scéně. Obsah knihy pak NIKITA svěřuje všem zákaznicích, co ji mají rády, a kterým se líbí její aktivity a oblečení, které pro ně navrhuje. Přispět tak do ní můžete i vy, a to fotkami, designy, obrázky, příběhy, básničkami nebo jinou literární tvorbou. Důležité je jen to, abyste tak vyjádřily svůj vztah k NIKITĚ. Vaše příspěvky pak společně s lifestylovými fotkami Nikita crew a teamu vytvoří jednu velkou mozaiku zobrazující to, co Nikita pro holky na celém světě znamená.

Pokud se součástí této mozaiky chcete stát i vy (a pevně doufáme, že chcete), pošlete svůj příspěvek či příspěvky do 30.dubna 2009 na emailovou adresu sidewaysistas@nikitaclothing.com, popřípadě poštou na Sideway Sistas Project, Nikita HQ, Skipholt 25, 105 Reykjavik, Iceland. V obou případech nezapomeňte uvést své celé jméno, adresu, telefon a e-mail. Grafické podklady můžete poslat v jakémkoliv kvalitním formátu, obrázky musí mít minimální rozlišení 2000 x 3000 pixels a nepřesahovat velikost 5MB. Pokud máte k celé akci jakékoliv dotazy, pište je na adresu tereza@nikitaclothing.cz. Doufáme, že díky vaší aktivitě se v projektu SIDEWAY SISTAS objeví co nejvíce českých NIKITA girls!

Zdroj: www.nikitaclothing.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.