Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » Sametové revoluce na WWW.SKATESHOP.CZ


Sametové revoluce na WWW.SKATESHOP.CZ

  • Design a systém našeho e-shopu stále prochází permanentním tuningem, aby byl váš nákup co nejpohodlnější. A tak stejně jako před dvěma lety, i teď si pro vás na svátek 17. listopadu WWW.SKATESHOP.CZ připravil sametovou revoluci v nakupování - čeká vás naprostá bomba!

  • Publikováno: 5.11.2009
  • Rubrika: Shopy
Sametové revoluce na WWW.SKATESHOP.CZ

Maximálně jsme zpřehlednili systém, pročistili grafiku a zjednodušili design. Novinky na main page jsou nyní přehlednější, "doporučené" a "HOT" zboží je hned po ruce. V jednotlivých menu máte stále na očích nejnovější položky a rychlý proklik na "TOP" kategorie. Můžete vybírat podle značek, ceny nebo podle aktuálnosti přidání. Na vaší volbě je i způsob zobrazení kategorie – v klasické "flat" nebo prostorové 3D podobě.

Novou vychytávkou je takzvaný "tooltip" – plovoucí okno, které vám umožní zobrazení náhledu produktu, obsahu košíku nebo potřebných podrobnějších textů bez dlouhého klikání. "User friendly" je nyní i menu "Jak nakupovat", takže rychleji najdete informace, které právě potřebujete. Vaše nejčastější dotazy jsme sjednotili do menu "FAQ". Čerstvě máte k dispozici i výběr jazykových mutací angličtiny, polštiny a slovenštiny – rozumíme si;-)…

Nemohli jsme zapomenout na fenomén Facebook, který hýbe světem. Stát se naším fanouškem je tak nyní zase o něco snazší;-) a vy už se můžete těšit na příval pravidelných měsíčních i nárazových EXTRA soutěží, horkých novinek a spousty zábavy s vaším oblíbeným skate & snow boardshopem WWW.SKATESHOP.CZ!!!

Tak buďte u toho - právě jsme rozpoutali SAMETOVOU REVOLUCI NA WWW.SKATESHOP.CZ!!!

Zdroj: www.skateshop.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.