Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » Sametová revoluce na SKATESHOP.CZ


Sametová revoluce na SKATESHOP.CZ

  • Internetový obchod SKATESHOP.CZ v den výročí sametové revoluce 17.listopadu připravil převrat na svých stránkách, starý systém a grafiku vystřídal nově strukturovaný web. Již žádné zdlouhavé načítání stránek s nepřehlednou strukturou.

  • Publikováno: 18.11.2005
  • Rubrika: Shopy
Sametová revoluce na SKATESHOP.CZ

Sametová verze má novou grafickou podobu příjemnější pro oko zákazníka, celé stránký běží na rychlejším hostingu, takže odezva obchodu bude rychlejší a nakupování pohodlnější a svižnější. Byla kompletně vyměněna střeva obchodu - již žádné čekání při otevření stránky. HTML kód je zároveň dobře strukturovaný a optimalizovaný, takže si s ním dokonale poradí všechny běžné prohlížeče (MSExplorer, FF, Mozilla, Safari, Opera,...) ale i textové prohlížeče (např. pro nevidomé). Nový systém umožnil tvorbu adres vedoucích do různých částí webu čitelné i pro smrtelníky (např. www.skateshop.cz/skateboarding/kolecka/). Sametová verze používá vysoce optimalizované náhledy, které jsou velmi kvalitní, zároveň však nenáročné na rychlost připojení k internetu. Díky tomu nebudete mít problém si stránky prohlédnou ani přes modem.

Bylo integrováno nové rychlé a jednoduché vyhledáváním. Díky rychlejšímu systému bude stav zboží aktualizován ještě častěji a objednávky vyřízeny dříve. Nová příjemná a rychlá tvorba objednávek, spolu se správou objednávek vám umožní zjistit stav vašich objednávek - co se s nimi děje, kdy byly odeslány apod. Každý balík odeslaný v rámci zakázky bude možné sledovat jeho cestu až k zákazníkovi pouhým poklikáním ze správy objednávek. Slevasystém je nyní navázaný přímo na objednávku - všechny možné slevy se přímo započítávají a nakupující tak hned vidí výslednou částku. Novou verzi webu vám přinesl no42 team mao&gizmo

Zapomeň na minulost a užij si svobodu nového shopu SKATESHOP.CZ!

Zdroj: www.skateshop.cz

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.