Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Profily a rozhovory


Profily a rozhovory - Události

Vyhledávání / filtrování

Vyhledávání / filtrování se vztahuje vždy na aktuální Kategorii, v které se právě nacházíte.

Vložit událost

Pokud máte jakékoliv informace o dění na skateboardingové scéně ve vaší lokalitě (či info o jiném extrémním sportu), informujte nás o tom prosím.

Počet položek: 17.

Diana Augustinová posilou Nikita

Publikováno: 5.3.2012 - Rubrika: Profily a rozhovory
V Nikitě jsme se rozhodli omladit náš čistě holčičí tým, a proto jsme si vybrali holku, která brázdní kopce na prkně už pár let a v parku není žádným nováčkem.
Diana Augustinová posilou Nikita

Jakub Šindelář a jeho 20 triků

Publikováno: 6.6.2009 - Rubrika: Profily a rozhovory
Jakub Šindelář je hodně technický jezdec a skoro žádný trik mu není cizí. Na serveru Skate-TV se můžete podívat na video 20 tricks with Kuba Šindelář, které se natáčelo na pražských spotech.
Jakub Šindelář a jeho 20 triků

Osobní stránky Honzy Tomšovského

Publikováno: 14.4.2009 - Rubrika: Profily a rozhovory
Své osobní stránky má i český král ve vertikální rampě Jan Tomšovský, kterému nikdo neřekne jinak než Pavouk. Na jeho stránkách www.jantomsovsky.com naleznete hlavně fotky, biografii, novinky atd.
Osobní stránky Honzy Tomšovského

Maru rozhovor

Publikováno: 31.3.2009 - Rubrika: Profily a rozhovory
Kdo umí trochu anglicky, tak si může přečíst rozhovor japonským skaterem jménem Maru. Maru je hodně originální skater jezdící za Consolidated skateboards, Vox footwear, Analog, Black Flys, Spitfire a Independent. Kdo anglicky neumí tak může v rozhovoru alespoň shlédnout jeho fotky.
Maru rozhovor

Omar Salazar rozhovor

Publikováno: 12.3.2009 - Rubrika: Profily a rozhovory
Rozhovor s tímhle zabijákem, který měl první profil na novém Alien Workshop videu Mindfield, si můžete přečíst (pokud umíte trochu anglicky) na Thrasheru. Jeho profil na již zmiňovaném videu byl opravdu nářez, takže stojí za to si toto interview přečíst a mrknout na jeho fotky.
Omar Salazar rozhovor

Real Skateboards: The manifest

Publikováno: 27.2.2009 - Rubrika: Profily a rozhovory
Real Skateboards spustili na svém webu projekt s názvem The Manifest.
Real Skateboards: The manifest

Rozhovor s Markem Frolichem na PLACE for Skateboard Culture

Publikováno: 7.8.2008 - Rubrika: Profily a rozhovory
Aktuálně můžete skouknout nový rozhovor s Markem na německém skate serveru PLACE for Skateboard Culture, ve kterém se můžete pokochat opravdu našlápnutýma sekačkama, jako například kickflip nosegrind revert na schodě s gapem na MACBA! Mark se holt v Jart pro teamu neztratí!
Rozhovor s Markem Frolichem na PLACE for Skateboard Culture

Videoprofil - Pavel Broum

Publikováno: 1.2.2007 - Rubrika: Profily a rozhovory
Tak něco o mě, jsem Pavel Broum ze Žatce (což je městečko v severních Čechách), je mi 17 a jezdím skoro 3 roky. Jezdím rád na switch. Jinak točim videa, mám za sebou dva projekty: The Fatal Kokot Video 1, který se dá stáhnout na webu skateshopu Koule a druhý THE FATAL KOKOT WHATS UP, které bude mít premiéru nejspíš 7.2.2007 v Žatci. Jinak když neskejtuju tak jsem se svoji holkou a kámošema. Mezi moje nejoblíbenější jezdce patří jednoznačně Petr Horvát. Takže stahujte profil z WHATS UP videa - Pavel Broum.
Videoprofil - Pavel Broum

Claus Grabke na TV Óčko

Publikováno: 12.1.2007 - Rubrika: Profily a rozhovory
Světově uznávaná sk8 legenda a v současnosti profesionální hudebník, který nám loni v létě 06 hrál na sk8 akci STARÁ KOLENA v Prachaticích a nedávno 29.12.06 na FINAL PÁRTY v Českých Budějovicích CLAUS GRABKE, bude mít rozhovor na TV Óčko v pořadu CONTEST 16.01.07. Tento rozhovor byl natočen právě v Č.Budějovicích před samotnou FINAL PARTY.
Claus Grabke na TV Óčko

Videoprofil Víta Jakeše

Publikováno: 30.8.2006 - Rubrika: Profily a rozhovory
Další maník, který se nebál a zaslal nám do redakce svůj profil je Vít Jakeš. Řikají mu Jaky, jezdí rok a půl, bydlí v Havlíčkové Brodě a je mu 12 let. Tak mrkněte na jeho videoprofil [6.6 MB].
Videoprofil Víta Jakeše

Videoprofil Tomáše Niessnera

Publikováno: 18.4.2006 - Rubrika: Profily a rozhovory
A je tu další videjko [5,65 MB], které nám bylo posláno opět z Bruntálu. Tentokrát se rider jmenuje Tomáš Niessner, je mu 16 let a bydlí v Bruntále. Nikoho asi nepřekvapí, že tak jako jeho kolega jezdí za ostravský Mammut shop.
Videoprofil Tomáše Niessnera

Videoprofil Dana Kočíře

Publikováno: 12.4.2006 - Rubrika: Profily a rozhovory
Do redakce nám poslal video maník, který se jmenuje Dan Kočíř, je mu 12 let, bydlí v Bruntále a jezdí za ostravský Mammut shop. Takže checkujte jeho videoprofil [6.65 MB].
Videoprofil Dana Kočíře

Profil Jakuba Veličky

Publikováno: 29.11.2005 - Rubrika: Profily a rozhovory
A máme tu další stručný profil s videem jednoho skatera, který pochází z městečka na severní Moravě, Vrbna pod Pradědem a jmenuje se Jakub Velička. Chcete-li vědět a hlavně vidět více, čtěte dále.
Profil Jakuba Veličky

Profil Mariána Dvořáčka

Publikováno: 30.10.2005 - Rubrika: Profily a rozhovory
Marián je z Blanska, je mu 16 let a na skejtu jezdí zhruba 5 let, v současný době za MeatFly. Jezdí streetek i parky a jeho oblíbený trik je kick flip. O tom, že ho má celkem našláplej se můžete sami přesvědčit.
Profil Mariána Dvořáčka

Profil Martina Sedláčka

Publikováno: 21.10.2005 - Rubrika: Profily a rozhovory
V krátkém rozhovoru jsme tentokrát zpovídali dalšího mladého a talentovaného skejtra z Třebíče - Martina Sedláčka. Posoudit jeho sk8 dovednosti můžete po zkouknutí jeho videa.
Profil Martina Sedláčka

Videoprofil Miloše Hrocha z Třebíče

Publikováno: 6.10.2005 - Rubrika: Profily a rozhovory
Miloš Hroch z Třebíče jezdí 4 roky, z toho rok jezdí za Specific Wear. Chodí na osmiletej gympl do kvinty (5.G) a mezi jeho koníčky patří video, střih a točení. Jinak má rád chilling s kámošema ze školy, pohodový skejtrs a pěkný holky. Nesnáší nudu, prudiče atd. A o tom, že i v Třebíči se diktuje vás přesvědčí jeho videoprofil [3.63 MB].
Videoprofil Miloše Hrocha z Třebíče

Shoda Náhod aneb rapující roštěnky

Publikováno: 2.1.2005 - Rubrika: Profily a rozhovory
Rozhovor s členkama hiphopové kapely, která si říká Shoda Náhod. Tyto dvě slečna pocházejí z Východních čech a snaží se dokázat, že i holky umí dělat hiphop a rapovat se rozhodně nebojí.
Shoda Náhod aneb rapující roštěnky

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.