Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Ostatní


Ostatní - Události

Vyhledávání / filtrování

Vyhledávání / filtrování se vztahuje vždy na aktuální Kategorii, v které se právě nacházíte.

Vložit událost

Pokud máte jakékoliv informace o dění na skateboardingové scéně ve vaší lokalitě (či info o jiném extrémním sportu), informujte nás o tom prosím.

Počet položek: 49.

Tvoje vlastní skate akademie

Publikováno: 8.1.2014 - Rubrika: Ostatní
Jestli ti není jedno, že to třeba ve tvým městě nevypadá se skejtem úplně růžově, máme pro tebe možnost s tím něco udělat. Už třetím rokem provozujeme skate akademie po celé ČR a v případě zájmu pomůžeme rozhýbat akademii i u tebe. Další podrobnosti přidáváme.
Tvoje vlastní skate akademie

Vozíčkář Martin Zach chce pokořit snowkiting

Publikováno: 14.2.2013 - Rubrika: Ostatní
Martin Zach, 27let, dřívější úspěšný běžkař a držitel titulu Muž roku 2009 a nynější kvadruplegik se rozhodl i přes své těžké fyzické omezení, kdy "je upoután" na kolečkové křeslo, postavit výzvě kterou je snowkiting.
Vozíčkář Martin Zach chce pokořit snowkiting

Nikita kemp 2012

Publikováno: 3.2.2012 - Rubrika: Ostatní
Pro všechny sněhumilovné snowboardistky a freeskierky jsme připravili oblíbený Nikita kemp. Tentokrát nezamíříme do dalekých končin alpských, ale vybrali jsme pro vás pod záštitou cestovní kanceláře Euroski to nejlepší z nejlepšího v matičce zemi české. Nikita kemp se bude konat ve Špindlerově Mlýně, který nabízí ty nejvhodnější podmínky u nás. A to pěkně od soboty do soboty (17.3. - 24.3.2012).
Nikita kemp 2012

NIKITA snb a freeski camp 2010

Publikováno: 26.10.2009 - Rubrika: Ostatní
S blížící se zimou rozšířila NIKITA "for girls who ride" nabídku svých aktivit o další ročník oblíbeného snowboardového a freeskiového kempu, NIKITA snb a freeski camp 2010. Týdenní akce výhradně pro holky se uskuteční během posledního týdne ledna 2010, a to ve francouzském středisku Vars.
NIKITA snb a freeski camp 2010

Nová reklama Leticie Bufoni - Secret

Publikováno: 15.9.2009 - Rubrika: Ostatní
Viděli jste již novou reklamu na dámský antiperspirant Secret v podání Letici Bufoni? Na tomto odkaze si můžete prohlédnout i jak se takový photo shooting provádí.
Nová reklama Leticie Bufoni - Secret

Surf Camp France 09: Save your Soul!

Publikováno: 25.8.2009 - Rubrika: Ostatní
O víkendu začíná druhá polovina SOULRIDER SURF CAMPU na francouzském atlantickém pobřeží. Tentokrát se bude odehrávat na autenticky přebudované příjemné farmě, cca 5 km od pláže.
Surf Camp France 09: Save your Soul!

Podvodníci v našem skate bazaru

Publikováno: 22.8.2009 - Rubrika: Ostatní
Na tomto serveru bylo nutné (bohužel) vytvořit novou část bazaru a to Podvodníci. Na této stránce jsou uvedeni podvodníci/podvodnice, kteří zneužívají uživatele tohoto serveru pro své obohacení. Uživatelé, kteří si nechají na svůj účet zaslat požadovanou sumu předem a poté vám objednané zboží nezašlou.
Podvodníci v našem skate bazaru

Evropský pohár v downhillu Kozakov Challenge 2009 - video

Publikováno: 20.8.2009 - Rubrika: Ostatní
Evropský pohár v downhillu Kozakov Challenge 2009 se konal 12-15.8.2009. 160 nejrychlejších jezdců světa se prohánějí skoro 100 kilometrovou rychlostí z kopce jak ve stoji tak v leže.
Evropský pohár v downhillu Kozakov Challenge 2009 - video

Občanské sdružení SK8 Slalom Polička

Publikováno: 17.6.2009 - Rubrika: Ostatní
V Poličce vzniklo v měsíci dubnu nové občanské sdružení s názvem SK8 Slalom Polička, registrované u MV. Základním posláním SK8 Slalom Polička je, organizování sportovní činnost, tj. provoz sportovních aktivit a tvorba materiálně technických podmínek pro rozvoj slalomu na skateboardu.
Občanské sdružení SK8 Slalom Polička

Surfcamp.cz - Francie 09

Publikováno: 18.5.2009 - Rubrika: Ostatní
Léto je skoro tady a letošní surfcamp.cz ve Francii se přiblížil téměř na dohled. Francouzské pláže se už prohřívají a voda v Atlantiku také. Soulrider team a dům na pláži ve Vieux Bocau se už nemůžou dočkat nových návštěvníků.
Surfcamp.cz - Francie 09

Databáze skateparků opět v provozu

Publikováno: 8.5.2009 - Rubrika: Ostatní
Včera byla opět uvedena do provozu sekce Skateparky. Tato největší databáze skateparků v ČR nám sice trochu prořídla, ale to pouze z důvodu aktualizace bezmála 150 skateparků, které jsou v databázi umístěny.
Databáze skateparků opět v provozu

Skate4you.cz na Facebooku

Publikováno: 7.5.2009 - Rubrika: Ostatní
Tak my už taky. Ani Skate4you.cz nemůže chybět při stále rostoucí popularitě komunitního serveru Facebook na poli českého internetu.
Skate4you.cz na Facebooku

Freebord - snowboard na silnici

Publikováno: 1.5.2009 - Rubrika: Ostatní
Určitě jste několikrát přemýšleli jak nejlépe vymyslet ekvivalent snowboardu a zabavit se v situacích, kdy není sníh. Určitě spoustu z vás napadl longboard, moutainboard či skate, ale nikdy to nebylo úplně dokonalé. Nyní je vše jinak! Odpověď je jednoduchá a zní Freebord!
Freebord - snowboard na silnici

Šestnáctiletý chlapec zemřel po nehodě na skateboardu

Publikováno: 30.4.2009 - Rubrika: Ostatní
Policie ve čtvrtek 23.4. potvrdila, že 16-letý chlapec zemřel poté, co spadl ze svého skateboardu, když sjížděl příkrý kopec v jižním San Francisku.
Šestnáctiletý chlapec zemřel po nehodě na skateboardu

Česká Asociace Slalomu na Skateboardu

Publikováno: 30.4.2009 - Rubrika: Ostatní
Slalom na skateboardu se opět vrací v plné síle. Pro tuto sezónu je připraveno sedm závodů Českého poháru a z toho jeden kandiduje na mistrovství Evropy jednotlivců a další na mistrovství Evropy družstev.
Česká Asociace Slalomu na Skateboardu

Soulrider Surf Camp France 09

Publikováno: 17.4.2009 - Rubrika: Ostatní
Jaro je v plném proudu, sníh nezadržitelně mizí a myšlenky spousty z nás začínají směřovat k vodě. Rok se za chvilku sejde s rokem a stejně tak i svojí 3. sezonu zahájí český surfový camp SOULRIDER SURF CAMP FRANCE 09.
Soulrider Surf Camp France 09

Na skejtu kolem světa za 850 dní

Publikováno: 21.3.2009 - Rubrika: Ostatní
Rob Thomson se stává prvním člověkem, který objel celou naší planetu na skateboardu a to za "pouhých" 850 dní!
Na skejtu kolem světa za 850 dní

Shane Cross vzpomínka

Publikováno: 9.3.2009 - Rubrika: Ostatní
Tuto sobotu 7.3. tomu byly přesně dva roky, co tragicky zemřel Shane Cross. Připomenout si ho můžete pomocí nikde nezveřejněných fotek od Rhina, které naleznete na webu Thrasher magazine.
Shane Cross vzpomínka

Skate4you.cz COMEBACK!

Publikováno: 18.2.2009 - Rubrika: Ostatní
Portál Skate4you.cz byl spuštěn ve fungl novém kabátku a je plný změn. Na změnách se dále ustavičně pracuje a proto vás budeme v tomto článku, který bude k dispozici na této pozici, průběžně o těchto změnách informovat. Aktualizováno - 10.4.2009.
Skate4you.cz COMEBACK!

Plánované výpadky

Publikováno: 1.2.2009 - Rubrika: Ostatní
V těchto dnech se pracuje na přesunu dat na novou verzi portálu Skate4you.cz. Po tuto dobu bude omezena funkčnost některých sekcí - nebude možno vkládat nové informace (inzeráty v Bazaru, fotky u profilů atd.). V konečné fázi přesunu dojde i k úplnému výpadku serveru. Omlouváme se za případné problémy a děkujeme za pochopení a trpělivost.
Plánované výpadky

Server Skate4you.cz hledá grafika

Publikováno: 12.11.2008 - Rubrika: Ostatní
Hledáme grafika pro externí spolupráci na grafické prezentaci serveru Skate4you.cz. Požadované znalosti: Webdesign (Adobe Photoshop), Bannery (Adobe Flash + Action Script), Vektorová grafika - Adobe Illustrator či Corel Draw. Pokud jste schopní a ochotní některé z těchto služeb nabídnout, neváhejte zaslat své reference a požadavky na adresu info@skate4you.cz, předem děkujeme.
Server Skate4you.cz hledá grafika

Bali Surf Camp

Publikováno: 30.9.2008 - Rubrika: Ostatní
Francouzské léto se nám pomalu chýlí ke konci a po uspěšném letním surfcampu na atlantickém pobřeží pro Vás agentura Soulrider.cz přichystala novinku na letošní podzim a část zimy.
Bali Surf Camp

Nikita Surf Trip 2008 pokračují i v říjnu

Publikováno: 13.8.2008 - Rubrika: Ostatní
Po třech červnových kurzech a dvouměsíční letní pauze začnou už za tři týdny podzimní NIKITA SURF TRIPy na francouzské pobřeží Atlantického oceánu, do oblíbeného letoviska Hossegor.
Nikita Surf Trip 2008 pokračují i v říjnu

Nikita Surf Trip léto 2008 - další termíny

Publikováno: 15.5.2008 - Rubrika: Ostatní
I přesto, že nejbližší oceán je od Čech a Slovenska vzdálen na stovky kilometrů, je u nás surfování oblíbenější více, než jsme čekali. Vzhledem k tomu, že všechny čtyři červnové a zářijové termíny byly poměrně rychle zaplněny, připravili organizátoři další dva nové termíny, a to v době hlavní sezóny na začátku července, a ke konci září, kdy v Hossegoru tradičně probíhá závod světového poháru v surfingu - Quiksilver Pro France.
Nikita Surf Trip léto 2008 - další termíny

Nový komunikační server MyRide.cz

Publikováno: 22.9.2007 - Rubrika: Ostatní
MyRide.cz je nový komunikační server ala Myspace, Libimseti atd. Každý uživatel se podílí na obsahu webu MyRide.cz díky svému profilu. Vkládat fotografie podle žánru, komentovat fotografie, posílat komentáře na profil uživatele, využívat interní poštovní systém nebo diskutovat v nabitých diskuzích, to vše může každý uživatel na serveru MyRide.cz.
Nový komunikační server MyRide.cz

Britští policisté se učí jezdit na skateboardu

Publikováno: 22.8.2007 - Rubrika: Ostatní
Policie v Southamptonu v jižní části Anglie přichází se zcela novou strategií, jak se přiblížit mladým lidem. Policisté se učí jezdit na skateboardu, aby tak ukázali i svou lidskou stránku, píše server Welt Online.
Britští policisté se učí jezdit na skateboardu

Noční MHD v Praze - pozor na revizory

Publikováno: 11.7.2007 - Rubrika: Ostatní
Jistě se mnozí z vás chystají navštívit letošní Mystic Sk8 Cup, který se koná v Praze. Proto není od věci zde napsat toto varování. I v nočních tramvajích a busech můžete narazit na revizory, kteří jsou většinou doprovázeny policajty. Takže pokud potkáte v některé noční lince dva příslušníky, je možné, že se zde budou v davu maskovat i revizoři (většinou ve více kusech). Revizoři už nejsou tak snadno odhalitelný, s doprovodem policistů nemusí tuto práci vykonávat velký tupý chlapi, ale naprosto kdokoliv. Jsou také dobře maskovaní, třeba jako páreček ve společenském obleku (viz. vlastní zkušenost). V nočních spojích platí lístek za 20,- Kč, jízdenka za 14 s omezenou přestupností neplatí.
Noční MHD v Praze - pozor na revizory

Zaměstnání ve firmě na výrobu desek

Publikováno: 28.6.2007 - Rubrika: Ostatní
Firma Industrial Skateboards Mfg. hledá do výroby skateboardových desek v Praze zaměstnance na HPP. Jedinou podmínkou je manuální zručnost, výhodou vztah ke skateboardingu. Nástup ihned. Info na office@industrialskateboards.cz.
Zaměstnání ve firmě na výrobu desek

Skateboarding na OH? Možná už v Londýně

Publikováno: 13.6.2007 - Rubrika: Ostatní
Program olympijských her v Londýně v roce 2012 by mohl obohatit nový sport - skateboarding. Závodníci na skateboardech by pro potřeby olympijského hnutí spadali formálně pod Mezinárodní cyklistickou unii (UCI), která se nyní bude snažit o přijetí skateboardingu do programu londýnských her. Více se dočtete v článku Skateboarding na OH? Možná už v Londýně.
Skateboarding na OH? Možná už v Londýně

Fuck off Nazi by Tadeáš Pavlík

Publikováno: 25.5.2007 - Rubrika: Ostatní
Představte si nádhernej den, kterej je prostě stvořenej ke skejtování a navíc jste ještě v Praze na Stalinu no není to nádhera ale vždy když je něco takhle nádherného musí se něco podělat.
Fuck off Nazi by Tadeáš Pavlík
Strana č. << |< předchozí | 1 | 2 | další > | >>

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.