Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Ostatní » Nikita Surf Trip léto 2008 - další termíny


Nikita Surf Trip léto 2008 - další termíny

  • I přesto, že nejbližší oceán je od Čech a Slovenska vzdálen na stovky kilometrů, je u nás surfování oblíbenější více, než jsme čekali. Vzhledem k tomu, že všechny čtyři červnové a zářijové termíny byly poměrně rychle zaplněny, připravili organizátoři další dva nové termíny, a to v době hlavní sezóny na začátku července, a ke konci září, kdy v Hossegoru tradičně probíhá závod světového poháru v surfingu - Quiksilver Pro France.

  • Publikováno: 15.5.2008
  • Rubrika: Ostatní
Nikita Surf Trip léto 2008 - další termíny

Na konci června navíc proběhne v Hossegoru první Česko-Slovenské mistrovství v surfingu, které organizuje Martin Černík. Doufejme, že účastníci Nikita surftripů dostanou pořádný trénink a neztratí se v početné konkurenci. Červencový kurz proběhne ve dnech 27.6. - 6.7. 2008 a zářijový týdnu od 12. do 21. 9. 2008.

V minulém roce se českých surfařských týdnů na břehu Atlantiku zúčastnilo přes padesát začátečníků a mírně pokročilých surfařů ve věku 17 - 39 let. Byli mezi nimi nejenom snowboardisté a příznivci adrenalinových sportů, ale také ti, kdo pouhé opalování na pláži rádi vyměnili za aktivní dovolenou.

Program NIKITA SURF TRIPů 2008 je i v tomto roce určen především začátečníkům a začátečnicím, vítáni jsou však i pokročilí surfaři a surfařky. Jejich účastníci si zasurfují jak v okolí Hossegoru, tak na nejideálnější pláži pro začátečníky ve městě Hendaye, která leží až u španělských hranic, popřípadě na slavném beach breaku Grande Plage v Biarritz. Věnovat se jim budou jak surfoví instruktoři z francouzské surfové školy Kevina Olsena, tak organizátoři z Čech. Oproti prvnímu ročníku surfových tripů budou mít letošní začátečníci možnost zkoušet štěstí po boku opravdových profesionálů z různých zemí, kteří je povedou nejenom při výuce v oceánu, ale také při večerním videocoachingu. Zářijových týdnů se zúčastní šestadvacetiletý italský surfař Daniel Carlucci, na červen přislíbil pomoc kanadský snowboardista a surfař Justin Lamoureux. Především klukům se bude věnovat profesionální surfařka z NIKITA mezinárodního teamu, Rafaele..., a holkám pak přátelé Kevina Olsena, .... A ... z Kalifornie.

Více informací, včetně přihlášek, najdete na stránkách www.surftrip.cz. Registrovat na nové termíny NIKITA SURF TRIP 2008 se můžete už nyní.

Nikita Surf Trip podporují Girlshop.cz a Jagermaister.

www.surftrip.cz, crew@surftrip.cz

Zdroj: www.surftrip.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.