Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Ostatní » Nikita Surf Trip 2008 pokračují i v říjnu


Nikita Surf Trip 2008 pokračují i v říjnu

  • Po třech červnových kurzech a dvouměsíční letní pauze začnou už za tři týdny podzimní NIKITA SURF TRIPy na francouzské pobřeží Atlantického oceánu, do oblíbeného letoviska Hossegor.

  • Publikováno: 13.8.2008
  • Rubrika: Ostatní
Nikita Surf Trip 2008 pokračují i v říjnu

Ke čtyřem termínům přibyl nyní ještě jeden, a to na přelomu září a října 2008 (26. 9. - 4. 10.). Na rozdíl od ostatních termínů není tento kurz prozatím zaplněn. Přihlásit se na něj můžete přes stránky www.surftrip.cz. Počasí je zde teplé až do začátku listopadu. Kapacita kurzu je 16 lidí.

Vzhledem k tomu, že na kurzy jezdí stále více lidí, kteří se se surfingem už někdy setkali, byly všechny týdny nově rozšířeny o sekci pro mírně pokročilé začátečníky. Těm se v rámci programu bude v malé skupině šesti lidí věnovat některý z přítomných zahraničních jezdců. Nejčastěji to bude italský diktátor z Říma, čtyřiadvacetiletý Daniele Carlucci. Střídat ho budou místními surfaři. Spolu s profesionálním instruktorem, osvědčeným spolupracovníkem a velkým fanouškem českého surfingu, Kevinem Olsenem z Jihoafrické republiky, se bude na výuce (jako překladatelJ) podílet i první mistryně České a Slovenské republiky v surfingu, Tereza Olivová.

Během června se NIKITA SURF TRIPů zúčastnilo 56 začínajících surfařů. Většina z nich na konci odjížděla s pocitem, že si přece jenom nějakou tu vlnu sjela. Ti, kdo na kurzech strávili dva týdny, uměli i zatáčet. Nejodvážnější jezdci pak zkusili štěstí v Česko - slovenském mistrovství v surfingu. Fotky a první videa z června najdete v galerii na stránkách akce www.surftrip.cz.

Aloha! SurfTrip crew

Zdroj: www.surftrip.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.