Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Firmy, distribuce » Nikita Fashion Day II for dancers


Nikita Fashion Day II for dancers

  • Na základě velkého úspěchu Dne otevřených dveří, který NIKITA na konci ledna zorganizovala pro stálé zákaznice svého eshopu (www.4cats.cz), vyhlašuje česká NIKITA crew další akci. Ta bude tentokrát vyhrazena pouze pro b-girls, street dancers, popřípadě celé dívčí taneční crew.

  • Publikováno: 24.2.2009
  • Rubrika: Firmy, distribuce
Nikita Fashion Day II for dancers

Pokud se věnujete tanci a máte rády streetovou značku NIKITA, pak jste právě vy zvány na druhý den otevřených dveří - NIKITA FASHION DAY II -, který se uskuteční 12.3.2009 od 13 hod v pražském showroomu NIKITY na adrese Poděbradská 36, Praha 9. Na všechny příchozí zde čeká nová kolekce NIKITY na podzim a zimu 2009/2010. Nové modely si tanečnice budou moci nejenom prohlédnout a vyzkoušet, ale také si mezi nimi vybrat a udělat objednávku "na míru" až do výše 6000 Kč. Na vybrané věci pak dostanou 40% slevu.

Tím ale NIKITA FASHION DAY II zdaleka nekončí. Pokud o to budete mít zájem, tak vás přímo v showroomu NIKITY nalíčí přítomná vizážistka a za pomoci profesionální stylistky vám fotografka Barbora Bedrychová z časopisu Lime zdarma zhotoví profesionální prezentační fotografie vás nebo celé vaší crew, a to vše v nejlepších modelech příští sezony!

Akce probíhá ve spolupráci s tanečním serverem www.muj-tanec.cz, kde se o NIKITĚ časem nejenom dozvíte více informací, ale také získáte možnost vyhrát některý z modelů kolekce nadcházejícího jara a léta 2009.

Na organizaci NIKITA FASHION DAY II podílí i jediná tanečnice českého NIKITA teamu, b-girl Nicky, která má na starosti registraci. Máte-li tedy o tuto akci zájem, přihlaste sebe či svou crew co nejdříve na mailu nicky@hotmix.cz.

Kapacita akce je omezená. Tak jako minule, dostane i nyní přednost prvních dvacet přihlášených zájemkyň. Pro všechny příchozí je pak připraveno občerstvení a malý dárek na rozloučenou. Fotografie budou předány zdarma, a to do čtrnácti dnů po skončení akce.

WWW.MUJ-TANEC.CZ a NIKITA CREW

Zdroj: www.nikitaclothing.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.