Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Muzika


Muzika - Události

Vyhledávání / filtrování

Vyhledávání / filtrování se vztahuje vždy na aktuální Kategorii, v které se právě nacházíte.

Vložit událost

Pokud máte jakékoliv informace o dění na skateboardingové scéně ve vaší lokalitě (či info o jiném extrémním sportu), informujte nás o tom prosím.

Počet položek: 13.

Jereme Rogers rap album

Publikováno: 27.3.2009 - Rubrika: Muzika
O tom, že Jereme Rogers není jenom skater se můžete přesvědčit poslechem jeho nového rapového mixtapu Pre Season Mixtape.
Jereme Rogers rap album

Wohnouti vydávají nové album KARTON VEVEREK

Publikováno: 12.3.2009 - Rubrika: Muzika
Wohnouti vydávají nové album "Karton veverek". V obchodech ho prozatím nenajdete, za to si ho od 1. března 2009 můžete stáhnout na hudebním portálu t-music.cz, a to za cenu, kterou si podle vás kluci Homolkovy za svou práci zaslouží.
Wohnouti vydávají nové album KARTON VEVEREK

Akce Master of The Groove 2007 je již spuštěna

Publikováno: 2.5.2007 - Rubrika: Muzika
Zastavte se na soutěžní párty Master of The Groove ve vašem městě a podpořte svou účastí svého oblíbeného Rapera, DJe, Beatboxera nebo Vokalistu - vstup zdarma! Kromě vystoupení nových talentů ale i známých osobností se můžete těšit i na vystoupení DJ.Maniaca, který pro vás působí na scéně již 10 let a na spoustu dárků taky zadara! Akce začíná vždy v 15:30!
Akce Master of The Groove 2007 je již spuštěna

Nová hudební soutěž Master Of The Groove

Publikováno: 14.3.2007 - Rubrika: Muzika
Zajímáš se o hudbu? Jsi DJ, Raper, Vokalista nebo děláš beatbox? Zúčastni se této akce jako soutěžící nebo jako divák! Vyhraj, postup do finále na HIP HOP KEMPU 2007 a získej ozvučení do tvé zkušebny, studiový mikrofon, gramofony, kompletní oblečení X-Ray Wear, předplatné magazínu Bbarák, vstup na Hip Hop Kemp 2007 a spoustu dalších zajímavých cen. Občerstvení, časopisy Bbarák, X-Mag, Score, Street a spoustu dárku. Na akci vše ZDARMA!
Nová hudební soutěž Master Of The Groove

Blind Deaf Sampler vychází ve středu 7.3.

Publikováno: 5.3.2007 - Rubrika: Muzika
Již tuto středu, tedy 7.3.2007 vychází Blind Deaf Sampler. Jedná se o kompilaci, kde si producenti DTonate, ale také nová tvář labelu Dysmusax, sezvali velice zajímavé hosty, ale nejen to.
Blind Deaf Sampler vychází ve středu 7.3.

DMGroove vydává nové album Gauč a stereo, stáhni si ho zdarma

Publikováno: 18.10.2006 - Rubrika: Muzika
Přestože příprava tohoto alba trvala několik dlouhých let a stála tvůrce mnoho úsilí při práci ve ztížených podmínkách mnoha domácích studií, skupina se rozhodla poskytnout celé album k volnému stažení na svých internetových stránkách www.dmgroove.cz.
DMGroove vydává nové album Gauč a stereo, stáhni si ho zdarma

Videoklip Dj Side - Strange Desire ke stažení

Publikováno: 28.2.2006 - Rubrika: Muzika
Pokud nemáte v dlouhých zimních večerech co dělat a máte rádi hip-hop, můžete si stáhnout nový videoklip producenta Dj Sidea. Toto romantické animované video nese neméně romantický název Strange Desire a má krasných 27,3 MB. Scénář a režii má na svědomí Alan Soural a Libor Drobný, animaci a výtvarno pro změnu Libor Drobný a kameru a střih opět Alan Soural. (C) Bad Mood Brothers pictures a Vyšší odborná škola filmová Zlín 2006. Stahujte na webu Sidea v sekci DOWNLOAD.
Videoklip Dj Side - Strange Desire ke stažení

Dj Side Download

Publikováno: 20.10.2005 - Rubrika: Muzika
V říjnovém čísle časopisu Board můžete mimo jiné nalézt i poměrně rozsáhlý rozhovor s naším fellou Dj Sidem. To, že Side není žádný hip-hopový máslo dokazuje jeho tvorba, takže Dj Side Download je tu pro vás !
Dj Side Download

Dj Side vydává instrumentální The Renaissance vinyl EP

Publikováno: 6.9.2005 - Rubrika: Muzika
Jedna horká novinka pro hip-hopové duše. Náš kámo Dj Side vydal 21.srpna 2005 instrumentální vinyl. EP vychází u labelu Bbarák pod názvem The Renaissance a naleznete na ní 8 abstraktních pecek od zmiňovaného producenta, tedy kromě poslední věcičky, kterou má na starosti Sinuz. Celé EP je melancholické až lehce depresivní, takže nezbývá nic jiného, než ho doporučit.
Dj Side vydává instrumentální The Renaissance vinyl EP

Cába & Side a jejich nový videoklip ke stažení

Publikováno: 19.7.2005 - Rubrika: Muzika
Něco pro hip-hopové duše, které dychtí po videoklipech české scény. Cába a Side úspěšně a bez ztrát na životech dotočili video k peckám Kup nebo běž / Dekadenti... Režie se ujal Tyler Gooden, který dělal poslední klip pro Cherry Hill. Klip si můžete stáhnout [43,2 MB] na Bbaráku a na Sidových stránkách side.skate4you.cz.
Cába & Side a jejich nový videoklip ke stažení

Hip-hopová válka

Publikováno: 16.4.2005 - Rubrika: Muzika
Česká hiphopová scéna je teď válečným uzemím. Na jedné straně Marpo a Hugo Toxxx (Supercroo) a na straně druhé Indy a Wich. Checkujte články na iDNES.cz Český hiphop prožívá první válku slov a O co jde v české hiphopové válce. Celý vývoj tohoto biefu naleznete na serveru BoomBap a pokud o celé kauze nic nevíte, tak se můžete mrknout na shrnutí dění v příspěvku Beef V Čechách > Týden Číslo Dvě!.
Hip-hopová válka

Dj Side se svým webem

Publikováno: 22.2.2005 - Rubrika: Muzika
Bývalý producent skupiny Špatnej Wliw, který v současnosti spolupracuje s Cábou a D.Real.C. zprovoznil svůj web: side.skate4you.cz, kde je k nalezení jeho tvorba v mp3, různé info a články, které se týkají produkce.
Dj Side se svým webem

CABA a Side konečně na vinylu

Publikováno: 22.2.2005 - Rubrika: Muzika
V pátek 25. února vychází na labelu BBRekordy vinylovej singl CABA - Novodvorská/Tereza II. Všechny rapy obstaral CABA a o producentskou stránku věci se postaral DJ Side.
CABA a Side konečně na vinylu

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.