Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Shopy » Mezinárodní den skateboardingu ve FINAL obchodech


Mezinárodní den skateboardingu ve FINAL obchodech

  • 21.června maj všichni skateboardisti svátek. Ano. Již několik let je tento den mezinárodním dnem skateboardingu a každoročně si získává stále větší respekt. I jiné svátky se slaví mimo pracoviště, školy a jiné povinnosti všedního dne. JE PŘECE SVÁTEK. My z FINALu jej nejen respektujeme ale i vítáme, protože skateboarding už dávno není zábava několika málo surfařů, ale jsou nás na téhle planetě snad i miliony a to už něco znamená. Abychom tento náš svátek a jeden z nejdůležitějších dnů v roce podpořili. Rozhodli jsme se připravit pro vás dárek. Tedy přesněji, jen pro ty z vás, kteří tento sváteční den s námi uctíte.

  • Publikováno: 20.6.2007
  • Rubrika: Shopy
Mezinárodní den skateboardingu ve FINAL obchodech

Jak vás poznáme?

Je to jednoduchý. Každý kdo příde v den Dé 21.06.07 do některého našich obchodů v Českých Budějovicích nebo v Prachaticích v čase od 8:00 do 13:00 , což znamená že nebude v práci či ve škole, obdrží od nás dárek v podobě super cen vybraného zboží, které budou platit pouze v tento vymezený čas.

Co máme přichystané?

Veškeré brýle a oblečení značky UTOPIA www.utopiaoptics.com za poloviční ceny.
Tak například model UNDERDAWG stojí 1180,- Kč. V den Dééé, si jej můžete koupit za 590,- Kč . nejdražší model ALCHEMY s polarizovanými skly, se prodává za 4200,- Kč a v den D! je můžete mít za 2100,- Kč.
VOX boty a vše od téhle opravdu skateboardové značky, si u nás můžete v tento vymezený čas koupit také za 50% ceny a totéž platí i pro značky INNES a THRASHER.
tak třeba:
VOX boty "BLENDER" které stojí 1790,- Kč , můžete mít za pouhých 900,- Kč
Časopis THRASHER poslední číslo stojí 180,- a můžete jej mít za 90,- Kč
Triko INNES stojí 690,- Kč a můžete jej mít za 350,- Kč.
Atak dále atak dále...
Poloviční cena platí i na veškeré oblečení CRIMSON a ke každé zakoupené desce CRIMSON si můžete vybrat jedny jakékoli kola dle vašeho výběru z naší nabídky.

POZOR! TATO AKCE OPRAVDU PLATÍ POUZE VE VYMEZENÝ ČAS V DEN NAŠEHO SKATEBOARDOVÉHO SVÁTKU, TEDY 21.ČERVNA od 8:00 do 13:00 VE FINAL OBCHODECH V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH A PRACHATICÍCH.

PROSÍME NEVOLEJTE NEZAMLOUVEJTE A PŘIJĎTE VE STANOVENÝ ČAS. VŠE BUDE TAK, ŽE KDO DŘÍVE PŘÍDE, TEN MÁ VĚTŠÍ VÝBĚR A PŘESNĚ VE 13:00 TATO AKCE POZBÍVÁ PLATNOST. NECHCEME NAŠTVAT NIKOHO KOMU TO NEVYJDE, ALE CHCEME DÁT DÁREK TĚM CO OSLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN SKATEBOARDINGU.

Věříme že mnohé z vás náš dárek potěší a že si spočítáte, zda případný možný průšvih ve škole či v práci za to stojí. Chápeme že pro vás co to k nám máte daleko je to problém, ale pokud si spočítáte kolik můžete nákupem v den skateboardového svátku u nás ušetřit z jistíte že náklady na cestu k nám, se do úspory bohatě vejdou.

Zdroj: www.final-sk8.cz

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.