Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Reporty a výsledky » Kompletní pořadí DVS ČSP 2009


Kompletní pořadí DVS ČSP 2009

  • Kompletní a závěrečné výsledky DVS Českého skateboardového poháru 2009 ve streetu, bowlu a girl streetu!

  • Publikováno: 6.10.2009
  • Rubrika: Reporty a výsledky
Kompletní pořadí DVS ČSP 2009

Poznámka redakce: seznam berte spíše jako orientační. Pozice, na nichž jsou umístěni jezdci se stejným počtem bodů, nejsou vyznačeny a číslování seznamu je provedeno kontinuálně.

Street

  1. Adam Lukas (Praha)
  2. Tomáš Stejskal (Praha)
  3. Jindra Koten (Ústí n.Labem)
  4. Ondřej Leskoviansky (Nová Dubnica)
  5. Maxim Habanec (Praha)
  6. Ondra Filípek (Rožnov p. Radhoštěm)
  7. Aleš Bubla (Komárov)
  8. Jan Kesler (Havířov)
  9. Dan Kašpar (Praha)
  10. Martin Hanusek (Praha)
  11. Nikolas Tušl (Praha)
  12. Braňo Mrváň (Madunice)
  13. Martin Jurášek (Havířov)
  14. Vašek Drbal (Kolín)
  15. Jakub Páv (Praha)
  16. Jirka Hronek (Praha)
  17. Jakub Jiruška (Praha)
  18. Jakub Šindelář (Lanškroun)
  19. Tomáš Vintr (Praha)
  20. Andrej Norenko (Praha)
  21. Filip Krejza (Brandýs n. Labem)
  22. Jiří Puffer (Praha)
  23. Josef Havel (Třebechovice p. O.)
  24. Honza Bašný (Praha)
  25. Arnošt Ceral (Hradec K.)
  26. Martin Rinda (Čelákovice)
  27. Radek Houška (Rubná)
  28. Jiří Bulín (Znojmo)
  29. Tadeáš Pavlík (Pardubice)
  30. Michal Vavro (K.Vary)
  31. David Kotyza (Česká Lípa)
  32. Štěpán Bícha (Kosoř)
  33. Janko Mihala (Nové město n Váhom)
  34. Michal Suchopár (Praha)
  35. Peter Molec (Zvolenská Slatina)
  36. Daniel Vojtaš (Havířov)
  37. Honza Nguyen (Praha)
  38. Martin Pek (Praha)
  39. Pavel Chaloupecký (Praha)
  40. Ivan Thai (Milovice)
  41. Jan Dušek (Lanškroun)
  42. Tomáš Barták (Praha)
  43. Jindřich Fencl (Karlovy vary)
  44. Marek Kocák (Brno)
  45. Tomáš Kovářík (Brandýs n. Labem)
  46. Petr Novák (Praha)
  47. Lukáš Hutter (Mikulov)
  48. Ondra Lakomý (Litovel)
  49. Matej Bujnoch (Ostrava)
  50. Honza Janda (karlovy vary)
  51. Michal Veselý (Žďár n. Sázavou)
  52. Jan Smékal (Praha)
  53. Marcel Schuster (opava)
  54. Luboš Kolek (Havířov)
  55. Patrik Teimer (Rychnov n. Kněžnou)
  56. Vašek Puto (Raichenberg)
  57. Filip Bodnár (Praha)
  58. Peter Mercell (Zvolen)
  59. Petr Horvát (Praha)
  60. Štěpán Janda (Praha)
  61. Michal Přibyla (Havířov)
  62. Petr Komárek (Bohnice)
  63. Marek Zápražný (Malacky)
  64. Daniil Platonov (Prostějov)
  65. Tomáš Kopáček (Ostrava)
  66. Jan Tomšovksý (Hradec K.)
  67. Zdeněk hovorka (Pelhřimov)
  68. David Dedek (Ostrava)
  69. Tomáš Ondrejka (Benešov)
  70. Michael Hajn (Barohrádek)
  71. Tomáš Javůrek (Česká Lípa)
  72. Batnasan Ganbaatar (Praha)
  73. Janis Maceridis (Zlatníky)
  74. Ondra Zápotocký (Praha)
  75. Marek Hejsek (Praha)
  76. kamil Zajíček (opava)
  77. Jan Mikita (Praha)
  78. David Mohyla (Frýdek Místek)
  79. Sváťa Vorel (Turnov)
  80. Michaela Ďuranová (Děčín)
  81. Daniel kočíř (Bruntál)
  82. Honza Minol (Brno)
  83. Matěj Hakl (České Budějovice)
  84. Tomáš Weimann (Praha)
  85. Michael Vávra (Žatec)
  86. Petr Titěra (Ústí n. Labem)
  87. Mojmír Musil (Ledec n. Sázavou)
  88. Matůš Gajdoš (Bratislava)
  89. Filip Hrubeš (Ostrava)
  90. Petr Buček (Těmice)
  91. Roman Špaček (Praha)
  92. Michal Coufal (Nasobůrky)
  93. Petr Veselý (Lanškroun)
  94. Marek Štefan (Praha)
  95. Josef Plíšek (Havířov)
  96. Jakub Jarolím (Příbram)
  97. Martin Nenkovský (Brno)
  98. Jan Šulák (Frýdek Místek)
  99. Dominik Argan (Hranice)
  100. Tomáš Kadlc (Praha)
  101. Jirka Plíšek (Havířov)
  102. Marek Langer (Hranice)
  103. David Opitl (Hradec K.)
  104. Dominik Mudruňka (Pardubice)
  105. Tibor Holík (Ostrava)
  106. Jirka Návrat (opava)
  107. Mikolaj Baranowski (Wroclav)
  108. Matyáš Volek (Říčany)
  109. Petr Hájek (Havířov)
  110. Marek Čejchan (Předměřice n. Labem)
  111. Jiří Houka (Uherské Hradiště)
  112. Martin Bryndač (Havířov)
  113. Lukáš Daněk (Praha)
  114. Vladimír Blecha (Kolín)
  115. Václav Horák (žatec)
  116. Bohumil Urban (Ústí n. Labem)
  117. Jakub Till (Studénka)
  118. Marco Giampoli (Most)
  119. Lucka Hlavsová (Pardubice)
  120. Jan Moudrý (Praha)
  121. Aleš Bindr (Brno)
  122. Josef košťál (Žďár n. Sázavou)
  123. Martin Včolek (Havířov)
  124. Adam Lošták (Děčín)
  125. Roberto Kar (Frýdek Místek)
  126. Ruda Fasching (Žďár n. Sázavou)
  127. Milan Lausch (Loštice)
  128. Jan Konečný (Loštice)
  129. David Klos (Praha)
  130. Milan Jiříček (Prostějov)
  131. Michal Včolek (Havířov)
  132. Ondřej Leštínský (Dobruška)
  133. Aleš Lehotský (Trutnov)
  134. Tereza Kremlová (Děčín)
  135. Martin Chmela (Olomouc)
  136. Jan Pospíšil (Bruntál)
  137. Petr Janura (Ústí nad Labem)
  138. Jan Pšenička (Vansdorf)
  139. Jirka Píša (Třebechovice p. O.)
  140. Dobrin Mitcher (Praha)
  141. Radek Lauterbach (Brno)
  142. Martin Kindl (karlovy vary)
  143. Jíří Skarka (Dobrá)
  144. Tomáš Kubíček (Třinec)
  145. Tomáš Dušek (Olomouc)
  146. Martin Buček (Ústí nad Labem)
  147. Jonatán Moletz (Krnov)
  148. Petr Kalenský (Brno)
  149. Marek Janků (Olomouc)
  150. Pavel Broum (žatec)
  151. Milan Richter (sezemice)
  152. Adam Chválek (Praha)
  153. Lukáš šmída (Havířov)
  154. Jakub Petrovič (Litvínov)
  155. Michal Jež (Uherské Hradiště)
  156. Duki Nguyen (Frýdek Místek)
  157. Tomáš Jaroš (Praha)
  158. Lukáš Vašíček (Olomouc)
  159. Jakub Svoboda (Brno)
  160. Pavel Rodywirja (Žďár n. Sázavou)
  161. Aleš Nekola (žatec)
  162. Tomáš Dvorský (Bohnice)
  163. Jan Roušal (Brno)
  164. Robert Myslikovjan (Uherské Hradiště)
  165. Pavel Branda (Praha)
  166. David Fořt (Pardubice)
  167. Daniel Šimčík (žatec)
  168. Marek Janoušek (Senica)
  169. Jakub Vyhnánek (Kolín)
  170. Casey Trawick (Dallas)
  171. Adam Čelodín (Ostrava)
  172. Marek Verebely (karlovy vary)
  173. Jonáš Neuman (Kadaň)
  174. David Honzík (Praha)
  175. Aleš Jež (Uherské Hradiště)
  176. Jan Jarkovský (Loštice)
  177. Miroslav Přikryl (Zlín)
  178. Tomáš Dostál (Padubice)
  179. David Řezníček (Bruntál)
  180. Patrik Sochor (Větěřov)
  181. Adam Kristek (Brno)
  182. Robert obr (Praha)
  183. Petr Vláčil (Doloplazy)
  184. Josef Janeček (Hradec K.)
  185. Jiří Staněk (Znojmo)
  186. Vlado Závodský (Senica)
  187. Jan Krabec (Česká Lípa)
  188. Pavel Zlevor (Turnov)
  189. Pavel Mikolášek (Bakov n. Jizerou)
  190. Michal Turbák (Lužice u Mostu)
  191. Martin Křeštan (opava)
  192. Jan Krpenský (kadaň)
  193. Franitšek Šesták (Most)
  194. Ondřej Baudyš (Litvínov)
  195. Josef Svoboda (Pardubice)
  196. Štěpán Krchov (Litvínov)
  197. Fanda Halíř (Olomouc)
  198. Dominik Lašek (Tachov)
  199. Petr Hajn (Pardubice)
  200. Adam Zvada (Praha)
  201. Martin Semirád (Děčín)
  202. Tomáš Svoboda (Praha)
  203. Dominik Citta (Paardubice)
  204. Jiří Šeps (Pardubice)
  205. Jiří Kostiha (Kyjov)
  206. Martin Matějčík (žamberk)
  207. Filip Sváb (Most)
  208. Evžen David Hloušek (Dřenice)
  209. Martin Melichar (Žďár n. Sázavou)
  210. František Andrle (Děčín)
  211. Jiří Kopeček (Kyjov)
  212. Jakub Prušár (Ústí n.Labem)
  213. Jožin Svoboda (Černošice)
  214. Filip Halámka (Brno)
  215. Martin Paul (Kostelec u Jihlavy)
  216. Petr Leitl (Kostelec u Jihlavy)
  217. Martin Bělunek (Rožnov p. Radhoštěm)
  218. Ondřej Löbl (Praha)
  219. Tomáš Berný (Hradec K.)
  220. Anna Voronková (Moskow)
  221. Jindra Peroutka (Radotín)
  222. Igor Brummer (Brno)
  223. Erik Šejna (Kyjov)
  224. Martin Halaxa (Praha)
  225. Jirka Hulba (Hradec K.)
  226. Petr Teimer (Rychnov n. Kněžnou)
  227. Martin Fexa (Kostelec)
  228. Jan Kačaba (Kosoř)
  229. Matěj Janák (Trutnov)
  230. Martin Procházka (Brno)
  231. Lukáš Flachs (Brno)
  232. Vojta žáček (Brno)
  233. Vladimír Medek (Hradec K.)
  234. Aleš Novotný (Straškov)
  235. Zdeněk Dočkal (Kroměříž)
  236. Ondřej Zabilanský (Hradec K.)
  237. Adam Pelc (Turnov)
  238. Jakub Klikar (Týniště n. Orlicí)
  239. Vít Jelínek (Světlá n. Sázavou)
  240. Vojtěch Všetička (žamberk)
  241. Tomáš Krňávek (Šumperk)
  242. Štěpán Klouček (Hradec K.)
  243. Ruda Fasching (Žďár n. Sázavou)
  244. Petr Sommer (Benešov)
  245. Petr Jirásek (Česká Lípa)
  246. Petr Honzík (Tachov)
  247. Petr Bartoníček (Turnov)
  248. Pavel Pavlíček (Kladno)
  249. Lukáš Růžička (Hradec K.)
  250. David Kortan (Kolín)

Girl Street

  1. Michaela Ďuranová (Děčín)
  2. Lucka Hlavsová (Pardubice)
  3. Tereza Kremlová (Děčín)
  4. Anna Voronková (Moskow)
  5. Klára Kašparová (Valdek)
  6. Caroline Helena Dynybil (Praha)
  7. Perta Hrašová (Český Krumlov)
  8. Michaela Martincová (Praha)
  9. Kateřina Foitová (Praha)
  10. Jana Honnerová (Praha)

Bowl-Ramp

  1. Jan Tomšovský (Hradec K.)
  2. Martin Jurášek (Havířov)
  3. Michal Musil (Praha)
  4. Jakub Halfar (Praha)
  5. Martin Hanusek (Praha)
  6. Ivo Prášek (Bruntál)
  7. David Klos (Praha)
  8. Jan Kesler (Havířov)
  9. David Horváth (Praha)
  10. Ondra Zápotocký (Praha)
  11. Daniel Vojtaš (Havířov)
  12. Jakub Jarolím (Příbram)
  13. Adam Chválek (Praha)
  14. Ondra Filípek (Rožnov p. Radhoštěm)
  15. Matyáš Volek (Říčany)
  16. Martin Lucuk (Havířov)
  17. Jiří šimek (Praha)
  18. Tomáš Vintr (Praha)
  19. Sváťa Vorel (Turnov)
  20. Peter Molec (Zvolenská Slatina)
  21. Mikolaj Baranowski (Wroclav)
  22. Vašek Puto (Raichenberg)
  23. Marek Čejchan (Předměřice n. Labem)
  24. Petr Titěra (Ústí n. Labem)
  25. Jan Pospíšil (Bruntál)
  26. Kamil Poč (Ústí n.Labem)
  27. Michal Přibyla (Havířov)
  28. Luboš Kolek (Havířov)
  29. Tomáš Jelínek (Aš)
  30. Marek Knytl (Praha)
  31. Jakub Suchý (Aš)
  32. Pavel Mikolášek (Bakov n. Jizerou)
  33. Lukáš Šulek (Aš)
  34. Petr Bartoníček (Turnov)
  35. Pavel Zlevor (Turnov)
  36. Martin Bryndač (Havířov)
  37. Jan Kačaba (Kosoř)
  38. Tomáš Krňávek (Šumperk)

Zdroj: www.cesky-skateboardovy-pohar.cz

Dokumenty ke stažení

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.