Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Jubilejní Board #100


Jubilejní Board #100

  • Víte jak vaše máma čte ty strašně tlusté knížky a většinou jí to zabere celou zimu? Dělali jste si z toho srandu? Jestli jo, tak máte zaručeno, že i vy si pár večerů z letošní zimy prosedíte vedle ní. Vaším čtivem ale nebude žádný bezcenný román, ale jubilejní Board 100, který vás zavalí neuvěřitelnými 400 stránkami. A z přiložených dárků si třeba můžete polepit celý pokoj stickerkami, udělat si poznámky do bloku éS a prohlédnout katalog Meatfly. A to vše za libových 69 Kč!

  • Publikováno: 7.11.2007
  • Rubrika: Časopisy
Jubilejní Board #100

Svoje ježdění vám v nejobsáhlejším článku Boardu #100 představí frajeři z Insight, kteří vyrazili i s novými členy na tour po Evropě a navštívili hodně zajímavý spoty. V cestování jsou zběhlí i v evropským Element týmu, a tak se mrkli do prosluněné Malagy. České týmy taky nezahálely. Všichni od DC jeli na streetové závody King of Barcelona, Meatfly tým se podíval do Bilbaa a početná výprava Skateshop.cz týmu letěla do Milána. Na krátký trip vyrazily taky holky jezdící za Nikita, a to přímo do eurosrdce skateboardingu, do Barcelony. A abyste se trochu zchladili, k tomu poslouží článek o ježdění Forum snb týmu na Východním pobřeží Ameriky.

Ani rozhovory samozřejmě nezůstaly opomenuty. Ten vůbec největší má česká snowboardová star Martin Černík a hned po něm jeho skejtový protějšek Tomáš Vintr. Zapomenuto nebylo ani Mistrovství republiky ve skateboardnigu, které mělo zajímavého vítěze. Další povedenou akcí, o které určitě stálo za to napsat, byl jedinečný projekt Beat the Street, zaštítěný Horsefeathers. Hodně zaměstnaní byli přes léto u Peace. Objížděli místa vzešlé z projektu Spot Killer a v Boardu si tím tak zajistili pár stránek. Kam se schovat se skejtem před sněhem vám možná pomůže vyřešit velký článek o krytých parcích a minirampách od Ústí nad Labem až po Ostravu. A jak se vybavit na cestu do zahraničních hor poradí výletník Honza Zajíc.

Ve výroční stovce jsou i klasiky jako Best of Stalin, skateprofil Petr Humpl, prsatá Miss Board, soundtrack k Let's do this z Transworld produkce. Rampovej easy trik si vzal na starost Martin Pavlačič, proti tomu flipový hard trik naučí Martin Rinda. Fotografickej moment nás provede historií, no a pak ještě spousta rubrik, ke kterým se něco málo přidalo. Board 100 je sběratelský číslo, je nutný ho mít doma a je taky potřeba ho přijít s redakcí Boardu náležitě oslavit na Board100 tour!

Zdroj: www.boardmag.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.