Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Firmy, distribuce » INNES historie


INNES historie

  • Zrození INNES se datuje v roce 1996. Matt, společně se svým bratrem Chrisem, chtěli skaterům nabídnout možnost, alternativu životního stylu a oblékání, odlišnou od extrémně "baggy" stylu oblečení, které bylo v té době zrovna v kurzu...

  • Publikováno: 6.11.2006
  • Rubrika: Firmy, distribuce
INNES historie

INNES příběh. Na začátek pár slov na úvod...

Matt Hensley, vůdčí street ripper video generace
Matt se odvrátil od světel reflektorů a místo toho se raději věnoval myšlence, že by skejtři měli mít možnost užívat terén přede dveřmi domů naprosto neomezeně. Oravdovej skater Matt Hensley začínal jako naprosto neznámý kluk, který přišel z neznáma a skejtoval vlastním osobitým, originálním stylem (dlouhou dobu držel světový rekord v ollie). Přes rostoucí zájem o něj se Matt nenechal zlákat slávou a nikdy se nezaprodal, jako mnoho jeho vrstevníků z pro-riderů. Jednoduše řečeno - Hensley byl nikdo, kdo všem ukázal, že kdokoliv se může stát někým... Jeho rané spoty z H-videí patří dodnes k jedněm z nejlepších, co kdy byly natočeny.

Matt Hensley - Rock star s akordeonem
Koncem 90. let se Matt stal členem kapely Flogging Molly, která jde od té doby neustále nahoru. Jejich songy se probojovaly do hitparády Billboard top 20, vyprodané koncerty... Matt Hensley se přeměnil ze Skate Star na Rock Star a podařilo se mu propojit oba dva tábory svých fandů.

Innes logo

Zrození INNES se datuje v roce 1996. Matt, společně se svým bratrem Chrisem, chtěli skaterům nabídnout možnost, alternativu životního stylu a oblékání, odlišnou od extrémně "baggy" stylu oblečení, které bylo v té době zrovna v kurzu... A jistě jste si všimli, že v poslední době se skaters od "baggy" stylu docela odvrací. Dnešní lifestyle vizáž je u skaterů totálně odlišná. A v tuto chvíli vstupuje na scénu Hensley a INNES. Žijeme skate/punk život! Mattovo koncertování s FLOGGING MOLLY je toho jen důkazem...

Slovo INNES pochází ze Skotska a je to název rodového klanu ze strany Mattovy matky. V překladu znamená "být čestný, pravdivý, přímý". Matt a Chris takhle pojmenovali svou společnost, aby tím vyjádřili své matce vděk a respekt. Logo s vlaštovkou je tradiční námořnický tetovací motiv (i Matt je nosí na svém těle) symbolizující "návrat domů, k rodině".

Náš současný team tvoří Matt Mumford, Kristian Svitak, Jason Adams, JT Aultz a nový střelci jako Peter Watkins nebo Chris Troy.

Prosím podívejte se na www.innesclothing.com a www.floggingmolly.com.

Zdroj: www.final-sk8.cz

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.