Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Ostatní » Fuck off Nazi by Tadeáš Pavlík


Fuck off Nazi by Tadeáš Pavlík

 • Představte si nádhernej den, kterej je prostě stvořenej ke skejtování a navíc jste ještě v Praze na Stalinu no není to nádhera ale vždy když je něco takhle nádherného musí se něco podělat.

 • Publikováno: 25.5.2007
 • Rubrika: Ostatní
Fuck off Nazi by Tadeáš Pavlík

Včera jsme s Uchem vyrazili do prahy na meeting Funstorm teamu, kterej se měl konat přímo na Stalinu protože jsme si chtěli rovnou i zajezdit. Všichni se bez problému sešli sedělo se krásně v chládečku mírně odstrčeně od ostatních ale prostě pohoda.jen letmo jsem zaregistroval , že okolo prošla skupina asi 30 lidí ale říkal jsme si zase nějakej školní výlet cizinců a neřešil. Pak mě teda bylo trochu divné proč stojej nedaleko nás a civěj na nás jak dementi a ještě k tomu mluvěj česky a maj šály sparta.Dalším zádrhelem, kterej už teda celá naše skupinka ve složení Tomáš Stejskal, Matěj Hakl, Petr Lowy a Honza Dušek upřeně pozorovali a čekali co se bude dít bylo to že se od nich oddělila trojce šla blíže k nám a házela si mincí.Díky božímu vnuknutí jsem si ještě na sebe oblékl batoh plný věci, o který bych nerad přišel a hup skupinka tří byla hnedle u nás.Okamžitě na Petra L. jestli nechce jít na férovku a při odpovědi " ne, nechápu, neřeště nás" dostával ránu do obličeje. Situace se slušně vyhrotila a najednou sleduju druhýho vylízance jak běží na mě taktak si kreju obličej a dostávám par ran do hlavy nějaký ty kopance a atd. Osrtatní na tom nebyly líp akorát na Ucha, kterej stihl utéct.Ostatní na tom byly podobně jako já čili v různým stadiu pokusu o útěk ale v tý rychlosti si pamatuju jen to že už mě štvalo jak mě ta pleška bije zahazuju skate a dělám životní běh napříč stalinem. Náckům to moc nepálí a tak si vzali na honičku semnou kanady a přeci jenom se snima blbě běží takže jsme v pohodě unikl a kluci tak nějak zdárně taky. Načež se plešouni následujíc slečnou , která má asi ráda domácí home video jelikož si vše natáčela na kameru. Naštěstí na pár boulí a absenci skateboardů nikomu nic není, díky bohu. Co pak s prknama plešky udělali je záhadou asi si pořádně zaskejotovali. S podivem je, že nešlo o nijak starý páky ale o mladou partičku ale přeci jenom ve 30 na 5 je každej hrdina....

Tadeáš Pavlík

Zdroj: www.consolidatedskateboard.cz

Komentáře - přidat

 1. [1] Titulek: dnes se mi stalo něco podobného..., vložil(a): a. (neregistrovaný), dne: 16.7.2009, 23:59:11

  reaguji na tvůj článek neb má podobný scénář. dnes jsem jela v autobuse a nastoupila bandička v buse seděla týpek, který měl na triku geos nazi nebo něco podobného a bez ničeho začali být do obličeje, kopat, výtáhovali obušky! nikdo nic nedělal! ano, nebylo tam tolik lidí...já a kamarádka jsem vyskočily z autobusu, což asi nebylo moc statečné. uvnitř sebe jsem křičela něchte ho být! zavolaly jsem policii, mezitím vyskočili z autobusu a oni utekli! byla s nimi slečny! policie samozřejmě nic..nepřijedou, stejně je nechytí atd. nevím, ale děsí mě, že kdyby někdo kopal do mě, tak mi nikdo nepomůže! já jsem se asi taky nechovala moc statečně. bylo to všechno ve 30 vteřinách ...měla jsem pocit, že se dokážu zachovat v těchto a podobných situacích..ale asi ne! někajá rada?

  Odpovědět

  a. (neregistrovaný)
  a.

Názory čtenářů v diskusích nejsou názory provozovatele webu, a ten za jejich obsah neodpovídá.

Vložit komentář

Komentář
 • Nepište prosím bez háčků a čárek.
 • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
 • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.