Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #71 právě v prodeji


Free Magazine #71 právě v prodeji

  • Ano ano, na pulty všech dobrých trafik a skateshopů přistává právě v těchto dnech zbrusu nové číslo FREE MAGAZINE #71, tradičně nadupané tím nejlepším skateboardingem a snowboardingem od nás i ze zahraničí. Předplatitelům a zákazníkům skateshopů budiž dárkem zdarma přibalené, dlouho očekávané DVD Possessed to Chill z produkce FREE MAGAZINE a Skaterock.cz.

  • Publikováno: 15.10.2009
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #71 právě v prodeji

I proto titulní stranu, ještě naposledy v letošním roce, opanoval skateboarding, konkrétně Peter Molec a jeho bluntslide ve Splitu, zachycen foťákem Jardy Kučery právě při natáčení "Possessed to Chill". Tohle video je téměř dvouletý projekt Víta Kratochvíle, který vznikl za podpory firem DC Shoes, Quiksilver, Funstorm, Horsefeathers, Fallen, Meatfly a Skateshop.cz, a své profily v něm mají jezdci jako Ondro Leskoviansky, Arnošt Ceral, Matěj Hakl, Tomáš Stejskal, Nikolas Tušl, Maxim Habanec a Peter Molec. Kromě nich se pak v různých montážích objeví i řada dalších domácích i zahraničních jezdců. Další informace najdete na webu http://www.skaterock.cz/possessedtochill. No a více jak desetistránkový článek s fotkami z průběhu natáčení, doplněný o rozhovory s jezdci, se sound designerem Lukášem Tvrdoňem a Vítem Kratochvílem, najdete právě ve FREE MAGAZINE #71.

Uvnitř čísla dále najdete ohlédnutí za letošní akcí pořádanou webem Myride.cz s názvem Lakai Master of Prague, při níž jezdci procházeli a projížděli několika pražskými spoty. Ve výsledném pavoukovi se ve finále sešli dva rideři, Martin Pek a Maxim Habanec. Z této dvojice vzešel jen jeden vítěz... více hledejte ve FREE MAGAZINE #71. DVS ČSP 2009 opět pokročilo a v časopise najdete ohlédnutí za Pardubicemi, Olomoucí a Chomutovem. Po uzávěrce našeho časopisu proběhlo zakončení celého ČSP ve formě MČR 2009, kterému se budeme věnovat až v čísle v příštím. Zahraniční okénko začněme článkem Etnies Sicilian Tour. Charles Collet, Julian Furones, Willow a další jezdci zavítali na jih Evropy a text i foto pro nás pořídil Eric Antoine. Maloof Money Cup netřeba představovat. Ve FREE MAGAZINE #71najdete článek, jehož součástí je i rozhovor s jedním z bratrů Maloofových. Velmi zajímavé čtení, ve kterém se kromě jiného dozvíte, že cirkus s názvem Maloof Money Cup přijede možná do Evropy. Posledním článkem ze zahraničního dění je Skateboard Clash by Adidas in Berlin z pera Jardy Kučery, ve kterém vás seznámí s jednou z nejlepších evropských událostí. Z pravidelných rubrik je třeba zmínit What’s Up?, kde je tentokrát zpovídán Janis Maceridis. Makrela je na české scéně již stálicí a jeho rozhovor jsme pojali v lehce kulinářském duchu. Recenze Shapes a Part and Parcel, News, Triktip od Honzy Minola, Galerie a spousty dalších sk8 věcí vás čekají v novém čísle FREE MAGAZINE #71.

Jak jsme v uplynulých dnech pocítili, o své už hlásí i paní Zima. Pro někoho "konečně", pro jiného "bohužel". Snowboardová část redakce je pochopitelně nadšena a o to radostněji vám představuje obsah své části FREE MAGAZINE #71:

Neverland - jubilejní desátý snímek z dílny Absinthe Films má u nás pro svou kvalitu už tradiční místo a my chceme i letos vymačkat z tohoto šťavnatého ovoce to nejlepší. Proto se můžete těšit na vyvedenou fotogalerii, která vám spolu s recenzí přinese obrázek o filmu, který zachytil během minulé sezóny nejlepší jezdce planety. Nestačí? Tak budeme cestovat. Podíváme se s Piráty až na dalekou divokou Kamčatku, kde si povíme něco o přírodě a ježdění v blízkosti ještě stále aktivních vulkánů. Když už jsme na druhé straně planety, vydáme se po cestě zpět směrem přes západ a zamíříme do opuštěných "měst duchů", která v Coloradu zůstala po zlaté horečce. Materiál k článku Ghost town, který nám přinesl fotograf Lorenz Holder spolu s Nitro teamem, bylo opravdu složité vybrat. Zkrátka "krása střídá nádheru”. Už je ale čas vrátit se zpět na starý kontinent, i když boardbag necháme ještě chvilku zabalený. Spolu s Represent týmem totiž vyrazíme k našim alpským sousedům trochu proklepat místní peřiny. A když už jsme tady, pročpak si nedat i trochu klasiky? Klasiky? Jak klasiky? No přece klasickou akci Kaunertal Spring Classic, z níž nám materiál přivezl Snowforce gang ve svém vtipně pojatém článku. To už je ale opravdu nejvyšší čas se opět vrátit domů. Na co byl pro snowboardistu u nás v létě beze sněhu čas? Na přípravu! Dost specifický, ale přitom užitečný Tricktip pro vás vykouzlil jeden z nejstarších českých freestyle snowboarderů - Pavel Kupčík. Nechte se překvapit!

FREE MAGAZINE #71 - PRÁVĚ V PRODEJI za 75,- Kč

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.