Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #70 právě v prodeji


Free Magazine #70 právě v prodeji

  • Celkem to uteklo že jo?! Před dvěma měsíci to nevypadalo, ale jak to už každým rokem bývá, prázdniny kolem nás projedou jak velká voda. Září se přiřítilo světelnou rychlostí a s ním i školní trable, návraty z dovolených a celoroční zácpy na silnicích. Prostě nic moc. Dobrou zprávou ale je vydání nového FREE MAGAZINE s pořadovým číslem 70.

  • Publikováno: 26.8.2009
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #70 právě v prodeji

Skateboarding v něm začíná profilem Nikolase Tušla. Ten se nám od posledního interview hodně vyjezdil a úvaha nad jeho aktuálním pokračováním nebyla příliš dlouhá. Navíc, když se k Nikolasovi přidal David Blažek s tím, že profil celý nafotí. Stalo se. Triky i fotky jsou na špičkové úrovni a profil nasadil laťku, kterou bude další jezdec horko těžko překonávat. Caballerial z deseti, backside bluntslide z jedenácti,... je to prostě pecka na jedenácti stránkách.

V issue # 70 ale najdete ještě jeden rozhovor a to s Robertem Alemanem, španělským to zabijákem, který v loňském roce navštívil Prahu a při té příležitosti jsme si s ním popovídali.

A ve Španělsku ještě chvíli zůstaneme prostřednictvím vyprávění Martina Lucuka, který dal článku nevyslovitelný název Atxibiribil & Basque Trip. Kromě Martina v této reportáži ze španělské tour uvidíte například i Ferit Batira a další.

Projekt Possessed to Chill se řítí ke svému konci a premiéra videa je naplánována na 26.9. v rámci MČR na pražské Štvanici. V souvisejícím článku najdete aktuálním info o vývoji a ještě jednou vám v něm připomeneme datum premiéry.

Go Skateboarding Day se letos celý odehrál na Štvanici, neb počasí slibovalo peklo a plátěná střecha byla jistota. Uskutečnily se tři best tricky, o jejichž průběhu si budete moci přečíst právě v novém free magazinu.

Stejně jako o další události významné pro naši scénu - Stalin Skate Jam 2009. Ten proběhl na vymóděných stalinských překážkách v rámci Pražských slavností. Akce to byla fajnová, jen ten deštík nebyl nic moc. Víc info opět v novém free magazinu.

Krom výše psaného materiálu vás čekají ještě nabité news, fotogalerie a recenze Fun! a Right Foot Forward. Prostě vše tak akorát na vylepšení nálady na konci prázdnin.

No ale netruchlete. S koncem prázdnin se pomalu přibližuje i zimní sezóna a tak je načase začít připravovat výbavu. Navoskovat konzervované prkno, připravit se strečinkem na pořádné skoky, zašít díry v kalhotách a v neposlední řadě se nechat inspirovat i kvalitním snow materiálm v novém free magazine #70.

Ten za vámi přichází připraven k použití pln síly a zdraví, protože v naší kuchyni se vaří pouze z čerstvého a přírodního materiálu, instantní omáčky od nás nečekejte. Dokonce jsme v redakci sami ukuchtili i polevu na dort, který jsme upekli. To proto, že slavíme v podstatě takové malé jubileum. Nejspíš nezůstane porce pro všechny a tak musí přijít výběr smetánky vyvolených. Těmi, kdo si můžou ochutnat marcipánovou růži, jsou pánové v úzkém střihu Bryan Fox a Austin Smith, které si na rozhovor pozval Šímák. Produktivnost těchto pánů šla tento rok velmi nahoru a tak nebylo pochyb, kdo zaujme významné místo u stolu. Na něm bude ležet pohlednice, která nám přišla až z divoké Moskvy. Na ní se Forum team ukazuje v zajímavých kreacích napříč ulicemi této metropole. Podávat si ji z ruky do ruky budou Vašek Gába a Roman Kuřil, kteří se v zimě podívali za velkou louži a připravili pro vás kvalitní materiál ze svého kolorádského putování nazvaný Moravian Summit County.

Oko rubriky Eye On jsme zaměřili do malebných Orlických Hor. Zde se nachází středisko spojující v sobě několik aspektů jež z něj dělají unikát. Řeč je samozřejmě o Nugget Snowpunx Číhalka a o snowboardovém životě na polsko-českých hranicích nám poví Krysák.

Nejednou jsme také v minulé zimě vyrazili na krkonošské hřebeny, konkrétně do Funstorm parku Erlebachova Bouda. O tomto o nejvýše položeném snowparku v Čechách nám něco poví jeho "Godfather" Joseph.

Nechybí ani TrickTip, tentokrát s velmi originálním kouskem od Milliho Navrátila – invertovaná frontside 540 při jízdě na snowboardu. Vše pak doplňuje fotogalerie beze slov, která na vás zapůsobí jako otevřené dveře mrazáku.

Kromě nadupaného skate & snow materiálu se můžete těšit na soutěž se značkou Vehicle, na zbrusu nový katalog Horsefeathers a katalog a samolepky Gravity, které najdete k FREE MAGAZINE #70 přiloženy.

FREE MAGAZINE #70 - PRÁVĚ V PRODEJI ZA 75,- KČ VE VŠECH LEPŠÍCH TRAFIKÁCH A SKATESHOPECH!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.