Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #69 + Lime #5 právě v prodeji


Free Magazine #69 + Lime #5 právě v prodeji

  • Konec školy, začátek prázdnin, prázdná města a plné dálnice lidí, co jedou na místa, kde předtím nebyli. Do toho mumraje vám pro zklidnění přinášíme i další číslo časopisu FREE MAGAZINE, s romantickým pořadovým číslem 69 a s ještě romantičtější přílohou dívčího časopisu LIME #5.

  • Publikováno: 25.6.2009
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #69 + Lime #5 právě v prodeji

V issue #69 vás svým ollie uvítá Chris Pfanner. Jeho mega jump přes schody a rail do banku, je vyfocen Jelle Keppensem ve španělském Alicante. Celý článek s názvem Alicante Volcom Tour najdete uvnitř časopisu. Sešli se zde jezdci jako Chris Pfanner, Fabian Verhaeghe a Peter Molec. Na výslunní světového skateboardingu se z Evropy dere holandský rider Rob Maatma, který je často k vidění na závodech po celé EU. Naposledy to by v Eidhovenu na Goofy vs. Regular, kde s ním kolega Honza "Pinin" Zima domluvil a připravil Dej mi 5 na Skaterock.cz. My vám chceme Roba přiblížit v rozhovoru, který pořídil fotograf Eric Antoine. Článek Making of Spektra se dá nazvat foto dokumentem, z názvu je asi jasné, o co půjde. Carhartt nedávno vydal video Spektra, které recenzuje v issue #69 kolega Ondra "Hank" Trávníček a v tom samém čísle najdete i článek vytvořený z fotografií desítky nejlepších fotografů z Evropy.

Dále najdete v issue #69 novinky ohledně videa Possessed to Chill, doprovázené sekvencí Jardy Kučery. "Kačer" také nafotil materiál na DVS ČSP v Hradci Králové a v Brně., které zde také najdete. Dalšími závody je ohlédnutí za és Game of S.K.A.T.E. 2009. Finále se během května uskutečnily v Bratislavě i v Praze a z nich vzešli naši zástupci pro evropské finále v Paříži. V čísle #69 najdete samozřejmě i pravidelné rubriky. Skatepark v Jindřichově Hradci si zaslouží trochu té pozornosti, stejně jako Michal Včolek, který dostal prostor v rubrice What’s up. Triktiperem je Miloš Hroch a trikem se stal poměrně jednoduchý Nollie heelflip tailslide.

I když je před námi snowboardingu nejvíce nepřející období v roce, nevěšte hlavu. Nové číslo číslo FREE MAGAZINE #69 funguje v parnu líp než nanuk. Nevěříte? Jen se s ním zkuste ovívat! Až se ochladíte, možná ho otevřete a začtete se.  A co tedy můžete na jeho snowboardových stránkách najít?

Jsme hrdí na to, že můžeme českému snowboardovému čtenáři opět nabídnout rozhovor s legendou. Na partičku pokeru přijal pozvání Ingemar Backman, ten který dal kdysi legendární backside air a dnes se živí právě hraním karet. Tuzemská akce letošní zimy? Jednoznačně a zaslouženě Burton Špindl Spring Session ve Špindlerově Mlýně. Přinášíme autentický report a zajímavý žebříček tuzemských jezdců. Další pestrá fotografická koláž ze Skandinávie bude srovnávat výhody a nevýhody ježdění s dalšími sporty, satirický humor a krásné fotky na vás čekají v článku s názvem Snowboarding versus… Nudit se určitě nebudete. Naše redakční Eye On oko se tentokrát ohlédne za tím nejlepším z letošních závodů na Slovensku. Zajímavý je i krátký dotazníček o letošním ročníku 4X4 Českého poháru ve freestyle snowboardingu jenž pro nás vyplnili ti, kteří v něm nejčastěji uspěli. Do finále jde také letošní roční projekt [:kůl:]na. Třetí díl vám opět nabídne tip na spoustu zábavy v ne zrovna ideálních podmínkách. Protože i o tom je náš snowboarding a i proto ho máme rádi. Fotogalerie je tentokrát prosta všech barev až na dvě – černou a bílou, a uvidíte, že to kolikrát stač. Recenze videí se bude věnovat skandinávské generační výměně. V tricktipu vás Roman Kuřil neboli Romihul naučí kombo na street railu a nechybí ani sloupek novinek, z domova, ze světa, prostě takový pelmel. Prostě třeba na čtení do vlaku, až pojedete v létě na fesťák, si myslim ideální.

Navíc najdete v issue #69 jako dárek plakát Nike 6.0

FREE MAGAZINE #69 + LIME #5 PRÁVĚ V PRODEJI ZA 75,- KČ VE VŠECH LEPŠÍCH TRAFIKÁCH A SKATESHOPECH!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.