Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #68 právě v prodeji


Free Magazine #68 právě v prodeji

  • První letošní skejtový cover patří Ondro Leskovianskému a jeho luxusnímu zaoceánskému Bs 50-50 Grindu nasazenému na zábradlí kdesi v ulicích San Diega. Skateboardingu je, a v následujících několika číslech bude, věnována i celá první půlka časopisu.

  • Publikováno: 20.5.2009
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #68 právě v prodeji

První letošní skejtový cover patří Ondro Leskovianskému a jeho luxusnímu zaoceánskému Bs 50-50 Grindu nasazenému na zábradlí kdesi v ulicích San Diega. Skateboardingu je, a v následujících několika číslech bude, věnována i celá první půlka časopisu. Tu otvírá rozhovor s Chrisem Colem, který pořídil kolega Pinin při Fallen Ride the Sky Tour v Praze a čtení je to opravdu dobré. Fotografie jsou opět od Joey Shigea. Dalším obsáhlým článkem, nebo spíše foto-dokumentem je Malaga Robotix. Ten mapuje pobyt a filmování do videa "Robotix", které dotáčí Nikolas Tušl. Na fotkách Miki Máry uvidíte zmíněného Nikolase dále pak Filip Krejzu, Aleše Bublu, Janise Maceridise a další. Fotografie Jardy Kučery doprovázejí hned několik článků a tím prvním je Possessed to Chill, kde vás informujeme o průběhu natáčení společného projektu webu skaterock.cz a časopisu FREE MAGAZINE. Najdete zde také aktuální inforamce ohledně premiéry videa. V článku Volcom Red Neck Ramp Age Mini Ramp Contest vás zavedeme do Mnichova na veletrh, kde krom přehlídky spousty zboží proběhl i závod v minirampě. Radiusy mají hlavní slovo i v článku Swis-Shop.cz Indoor Cup 2009, který je souhrnem letošní série tří závodů v Hrušovanech, v Ústí a na Štvanici. Nedávno proběhla i DC S.K.A.T.E. Game vol. 4 a i ta dostala prostor v novém FREE MAGAZINE #68. Závodní přehled uzavřeme akcí Goofy vs Regular.eu, kde natáčel kolega Pinin a fotil Jelle Keppens.

Z pravidelných rubrik na vás čeká What's Up?, kde jsme zpovídali ostraváka Cyrila Vltavského a tricktip, kde vás Adam Lukas bude učit half-cab flip. Dál se můžete těšit i na recenze, news a na skatepark Šlaponice u Brna. A co nového ve sn0 sekci?

Sníh v našich končinách vzal definitivně za své a na horách místo námi oblíbeného bílého ticha vládne řev laciných čtyřkolek asijské produkce a svačících, často nedoslýchavých turistů. Ani hospodářská krize tedy nechodí po horách, ale po lidech. Snowboardová část našeho časopisu krizí nijak zásadně zasažena není a v issue #68 vám servíruje opět to nejlepší z toho, co se jí v uplynulé sezóně podařilo zachytit.

Kvalitní rozhovor obsahuje všechny části dramatického umění. Expozici, kolizi, krizi, peripetiím a katastrofám statečně čelil Markus "Mä" Keller, jde tedy o poctivou švýcarskou kvalitu, která přestojí všechno. Ne nadarmo se říká že v krizi poznáš přítele. Tím nejlepším závodem u nás je už po několik let Quiksilver Snowjam a tato jedinečná příležitost jak srovnat český a světový snowboarding nechybí na našich stránkách ani letos. Další článek s názvem Need for Speed pochází z pera našeho švédského kamaráda Petera Ludströma a můžete ho pojmout jako návod na sestavení motorového navijáku, který vám umožní snowboardovat i na místech, na která byste předtím ani nepomysleli, a vlastně vůbec na všem, kde je zapotřebí rychlost.

To, co je zapotřebí k triumfu nad ledovou hranou quaterpipe v Insbrucku zůstává stále stejné - stačí pořádný Air a uvolněný Styl, o čemž vás přesvědčí další report výsadkáře Milióna. Místem, kde se neustále něco děje zůstává naše [:kůl:]na. Další článek vám přiblíží vznik druhého dílu této trilogie, která si dala za cíl vám humornou i naučnou formou přiblížit český snowboarding takový, jaký je. Ani v tomto čísle neabsentuje spousta aktualit ze světového a domácího dění, recenze videí, tricktip a stylová, jarní fotogalerie.

V issue #68 najdete také soutěž o CD Trevora Andrew, letitého Burton jezdce. Soutěžit se bude o jeho album "Trouble Andrew" a poukázky do pražského "13 Store".

To vše a mnohem více ve FREE MAGAZINE #68, který se dnešním dnem dostává na pulty trafik a skateshopů.

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.