Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #65 právě v prodeji


Free Magazine #65 právě v prodeji

  • Tak tu opět máme nový rok, tentokrát obdařený letopočtem 2009 a obohacený rozrůstající se celosvětovou finanční krizí, návratem komunistů k moci v krajích, ostudou smrdícím předsednictvím České republiky v Evropské unii, do nekonečna prodlužovaným utkáním Izraele a Palestiny a dalšími libůstkami. Aby toho na jednoho nebylo málo - ani ten plyn si už člověk nemůže pustit, protože z ruských trubek zrovna nesyčí. Proto vám nabízíme alternativu. Zasedněte někde v teple u kamen ve kterých se topí dřevem nebo jinými biopalivy a otevřete si první letošní číslo Free magazinu, kde jsme si pro vás, krom přání všeho nejlepšího, připravili následující.

  • Publikováno: 29.1.2009
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #65 právě v prodeji

Zima je v plném proudu a snowboardisty tak v jejich snažení na našich horách určitě povzbudí velký rozhovor s Travisem Ricem, který jsme pořídili během jeho podzimní tour s kasovním trhákem. Od tohohle floutka z Jackson Hole se toho dozvíte hodně, než zazní "That's It, That's All.” Ohlédneme se také za tradičními podzimními openingy ledovců v Alpách, které mají každoročně silnou návštěvu z Čech, konkrétně zamíříme na Hintertux a Kaunertal. Velký report také ukáže podobu letošního ročníku akce Horsefeathers Pleasure Jam na Dachsteinu, která měla k loňskému tápání v mlze a závějích daleko a nabídla špičkový závod s hvězdným obsazením. Uveřejníme také první díl břitkým humorem jiskřícího deníku z USA, který si pro nás vedl Honza Zajíc. Vaše bránice pak bude mít šanci se zregenerovat do čísla příštího. Na další, tentokrát dobrodružnou cestu se vydáme do Rumunska, kam se vypravil český team firmy Amplid a cestovatelsky bude tentokrát zaměřená i fotogalerie, sledující natáčení posledního počinu "Overseas" od pirátské hordy The Pirates. Také se vás pokusíme nalákat na letošní ročník nejlepšího závodu u nás, tedy na Quiksilver Snowjam, který se nově uskuteční ve Špindlu a na nový videoprojekt chystaný v naší filmové laboratoři, jenž se skrývá za tajuplným názvem [:kůl:]na. Nebude chybět tricktip, recenze videí a spousta aktuálních, snowboardových novinek.

Skateboardová část redakce si také splnila některá novoroční přání a předsevzetí. Jedním z nich je osvěžený rozhovor, který poskytl Ondro Leskoviansky. Ondro má za sebou úspěšný rok a nejen o něm jsme se bavili v interview doplněném o fotografie Miki Máry, Jelle Kepense a Jaroslava Kučery. Svůj prostor v časopise dostal opět projekt Possessed to Chill, který za přispění firem DC, Quiksilver, Funstorm, Horsefeathers, Meatfly, Rock'n'Roll a Skateshop.cz úspěšně postupuje kupředu. V issue #65 najdete také tři Tour. První z nich je Osiris Capital Tour, kdy Osiris team zavítal do Prahy. Druhou je Carhartt Tour v Itálii, kterou obrazově i textově zaznamenal Alex Basile a tou třetí je Meatfly Rookie Tour, což byla série závodů pro nesponzorované jezdce.

Z dalších článků je třeba zmínit i Lakai MČR 2008, kde se věnujeme spíše životu u nás než závodu samotnému, jehož průběh určitě dobře znáte z internetových serverů. Mezi stálé články poté patří What's Up?, kde vám představíme třebíčského lokála Miloše Hrocha. V Triktipu vám Filip Krejza předvede kickflip backside boardslide a Skatepark nás zavede do obce Karolínka, kde vznikl nefalšovaný Iron Park. Opět doplněno recenzemi, novinkami a galerií.

Toliko naše návnada, máte se opravdu na co těšit. Takže hurá do některé z lepších trafik nebo skateshopu, kam FREE MAGAZINE #65 doráží právě v těchto dnech!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.