Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #64 + kupa dárků


Free Magazine #64 + kupa dárků

  • Ano ano, je to tady. Právě v těchto dnech se na pulty všech dobrých skateshopů a trafik dostává nové číslo časopisu FREE MAGAZINE #64 a spolu s ním o avizovaná kupa dárků...

  • Publikováno: 26.11.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #64 + kupa dárků

U každého FM#64 najdete přibalený časopis LIME #4, čtvrté číslo našeho/vašeho "chicks only" magazínu.

Zároveň na vás z obalové fólie vypadne snowboardové DVD The Scrapbook Project od produkce Flatlight Films, rovněž přibalené k celému nákladu FM.

Ve skateshopech pak u FM#64 najdete přiloženo ještě další DVD, konkrétně finálový výstup našeho sk8 projektu Fella Of The Road aka F.O.T.R..

No a ani letos nechybí ani limitovaná edice FM#64 s DVD přílohou nejnovějšího filmu READY od Absinthe Films.

I kromě množství příloh a dárků je FREE MAGAZINE #64 bezesporu výjimečným číslem. Celá dvaačtyřiceti stránková sk8 část je věnována akci Fella of the Road 2008, která se uskutečnila na přelomu letošního července a srpna. Akce se zůčastnili tři týmy a to firem Funstorm, Horsefeathers a Nugget. Každý z týmů má v issue #64 svůj samostatný článek, kde je jsou ve formě foto reportu zdokumentovány jejich cesty a především triky, které vrátili. Týmy během 10ti dnů najezdily více jak 12.000 kilometrů a ve 13ti městech po celé ČR plnily sk8 úkoly, ale i úkoly trochu jiné. Všemožné info o tomto projektu už vás jistě dostihlo prostřednictvím webu skaterock.cz nebo našeho časopisu. Teď tedy spatřilo světlo světa i DVD. Po obsáhnutí všech tří médií dostanete ucelený obraz o velikosti akce, na které se podílelo skoro tři desítky lidí. Materiál z F.O.T.Ra je natolik výjimečný a obsáhlý, že jsme se rozhodli zaplnit jím celou skateboardovou polovinu našeho časopisu, ve které tak zbyl prostor pouze na obligátní recenze videí a skateboardové news.

Snowboardová část redakce zúročila svou dobrou pověst, kterou si v Evropě v poslední době vybudovala a přetavila ji v unikátní rozhovor s mistrem sportu Shaunem Whitem, který nám z kamarádství věnoval několik minut ze své dovolené a zodpověděl otázky týkající se snowboardingu i skateboardingu. Přestože DVD s filmem "the LAB" už vyšlo, právě v tomto čísle vás čekají poslední dva výstupy z natáčení tohoto dvouletého projektu. Zavítáme na unikátní session na Horních Mísečkách a pak vás také v obsáhlém "Making of" článku necháme nahlédnout pod LABoratorní pokličku a spatřit tak tu práci, která není na první pohled vidět. Jak již víte, přílohou tohoto čísla je finské snowboardové video "The Scrapbook Project" a tak v našem obsahu nechybí ani článek zachycující snowboardové a kinematografické radovánky finské partičky, stojící za jeho vznikem. Z rubriky Last Page v čísle Free Magazinu #56 cituji: "V dalším chystaném článku vám dva skandinávští "streetniggaz", tedy Joni Malmi a Kareem El Rafie poradí, jak se vypořádat s nejrůznějšími nástrahami pouličního jibbingu". Konec citátu. Ano, i tento bezmála letitý restík se nám podařilo tímto číslem smáznout a vězte, že článek na aktuálnosti rozhodně neztratil a bezpochyby navnadí všechny "trubkomily". A všem konzumním způsobem života posedlým promluví do duše freerider a zakladatel nadace Protect Our Winters - Jeremy Jones. Nechybí tricktip, recenze videa naší limitované nabídky"Ready" od Absinthe films, news a ani další pravidelné rubriky.

Takže na co ještě čekáte? Vyražte si pro nový FM kousek už dnes, na výběr máte z těchto možností:

  • A) FREE MAGAZINE #64 + LIME #4 + DVD "THE SCRAPBOOK PROJECT" + DVD "F.O.T.R." (ve sk8shopech) - za 75,- Kč.
  • B) FREE MAGAZINE #64 s DVD "READY", včetně všech výše uvedených příloh - za 389,- Kč.

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.