Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #63


Free Magazine #63

  • Nejen tiskací stroje začaly chrlit FREE MAGAZINE #63, na vzniku konkrétně tohoto čísla se podílelo i extrémní množství jiných strojů a lidí. Ve výrobě byly totiž nejen stránky vašeho oblíbeného časopisu, ale i zdarma vložené samolepky a hlavně obal a DVD se snowboardovým filmem the LAB.

  • Publikováno: 16.10.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #63

Věříme, že poté co vaše lačná ruka vytrhne zpod přebalové fólie DVD a nakrmí jím svůj přehrávač, se budete při sledování filmu bavit stejně dobře, jako jsme se bavili my při jeho natáčení a realizaci. Stejně tak věříme, že časopis, díky kterému film vznikl, vzápětí neopíše ladnou balistickou křivku mezi starý papír, ale najdete si chvilku na jeho obsah a zařazení do vaší sbírky. Jako obvykle totiž stojí za to.

Snowboarding se v letním období váže na cestování a proto je tu hned několik článků o cestách za sněhem. S Martinem Černíkem, Matušem Hubkou a jejich kolegy z Quiksilver teamu se proletíme nad rumunskými horami, ve snaze je zmapovat pro heliboarding. S českým Burton teamem naopak prozkoumáme francouzské Avoriaz a přírodní park The Stash. A do třetice teamový výlet - snowboardová parta firmy Funstorm navštívila a jinou perspektivou pohlédla na známé a blízké středisko Hochkar. Ve dvou článcích vám opět přiblížíme natáčení filmu the LAB, který už spatřil světlo světa. Tentokrát se vypravíme na Čihalku v Orlických horách a do třetice všeho dobrého vytěžíme ještě něco z rakouského Arlbergu. Ohlédneme se také za tradičním jarním Kaunertalem a letním Dachsteinem, kde působila početná česká enkláva. V nové rubrice "Enviromental Friend" vám do duše promluví "zelený mužík" Nicolas Müller a redakční oko bylo tentokrát přimhouřeno nad akcí Wängl Tängl, která tak tvoří obsah rubriky "Eye On". Pokud se vám film "the LAB" líbí a rádi byste si dali další DVD "nášup" musíte počkat na příští číslo, ale malou exkluzivní ochutnávku v podobě fotogalerie vzniklé při natáčení nového filmu od Absinthe Films s názvem "READY", si můžete vychutnat už teď.

Co se skateboardingu týče, v podzimním čísle na vás čeká hned několik rozhovorů a jimi začneme přehled issue #63. V první řadě se při listování číslem setkáte s Hanušem Salzem a Pavlem Kubíčkem, což jsou zakladatelé a majitelé firmy Horsefeathers, s nimiž jsme si vyprávěli v rubrice Skateshop. Jejich povídání je víc než zajímavé a určitě se z něj dá pochytit spoustu zajímavých myšlenek. Dalším rozhovorem je profil Aleše Bubly, kterého známe především coby vítěze závodů či best tricků, ale už ne tolik jako street jezdce. Zde vám Aleš ukáže co dovede. V dalším rozhovoru se přesuneme do New Yorku, odkud pochází "real street rider" Brian Brown. V závodní sekci navštívíme Quiksilver Bowlriders v Malmö, ESC v Basileji a ČSP v Pardubicích a Chomutově. Také přinášíme to nejlepší z letošní Horsefeathers Beat the Street 2008 co zachytil objektiv Davida "SCH" Blažka. Z dalších článků je pat třeba zmínit i prostor věnovaný značce Fallen. Recenze totiž patří filmu Fallen Ride the Sky a v čísle #63 najdete i článek o pobytu Fallen teamu v Praze. The Cubes se jmenuje článek ve kterém Teodorik Menšl popisuje výrobu fotografií s použitím molitanových kostiček, spousty kostiček. Uvidíte sami. Místo klasické rubriky What's Up?! Jsme opět zařadili článek Fresh Meat ve kterém dostali prostor Filip Hrubeš, Matěj Bujnoch a Matůš Gajdoš. V rubrice Skatepark zavítáme do čerstvě otevřeného skateparku ve Voticích. Navnazení na #63 zakončíme nabitými Sk8 News a fotogalerií ve stylu Black & White. Je toho spousta co vás čeká v novém freemagazinu issue #63!

Takže neváhejte, FREE MAGAZINE #63 je právě v prodeji za 76,- Kč a najdete u něj nejen ZDARMA přibalené DVD "THE LAB" a spoustu samolepek, ale i zimní katalogy firem NUGGET, MEATFLY A SNOWBOARDEL!!!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.