Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #62


Free Magazine #62

  • Ano ano, na vědomost se dává, že do prodeje se právě dostává nové číslo FREE MAGAZINE #62. Předplatitelé a zákazníci skateshopů budou navíc zvýhodnění tím, že u svého free magu najdou zdarma přibalené skejtové DVD Cheese and Crackers, na němž od začátku do konce diktují Daewon Song a jeho Almost teamový parťák Chris Haslam. Na všechny pak ještě po rozbalení folie vypadnou katalogy nových zimních kolekcí Horsefeathers a Gravity Snowboards.

  • Publikováno: 27.8.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #62

Pojďme ale poodhalit i něco z obsahu nového čísla...

Titulka #62 byla velkou neznámou o něco déle, než tomu bývá u jiných vydání. To proto, že jsme čekali na konec naší sk8 akce "Fellaz of the Road 2008". Nejlepší fotku tour tak můžete shlédnout právě na dvaašedesátém coveru. Více o F.O.T.R.ovi se ale dozvíte až ve FM#64. Neyoufejte, i teď pro vás máme několik pecek. Tou první je očekávaný profil Honzy Duška, kterého netřeba představovat. Jakmile přijdete na spot a potkáte typa s maxi popem, je to určitě Honza. Druhým rozhovorem je po Chrisu Pfannerovi a Peteru Molcovi další cizinec, tentokrát německý top rider Kilian Heuberger, dobře známý z Mysticu. Mezi interviews se dá počítat i rubrika Skateshop, s níž jsme tentokrát oslovili Martina Nováka z N1 Snow and Skate a rozhovor je to více než zajímavý. Posledním zpovídaným ve sk8 části je Vašek Drbal, který si rozhodně svůj What's Up?! zaslouží. Jednodenařem se v novém čísle stal Ondro Leskovianský mery.superhosting.cz, který během jednoho dne v Barceloně málem vypustil duši. Své druhé pokračování mají Posers in Barcelona, kde se potkáte tentokrát rozhovory s Markem Prokešem, Nikolasem Tušlem, Martinem Pekem a Tiborem Nemešem. Prostřednictvím akce Red Bull Acces All Areas zavítáme do několika míst, kde byste skateboarding rozhodně nečekali. Dále nás čeká mapování událostí jako je éS Game of S.K.A.T.E., Mystic Sk8 Cup a Wild int Streets 2008... no prostě tuna sk8matroše!

Pro ty, kteří vnímají konec léta spíše jako úlevu a netrpělivě očekávají první sněhové vločky, má ta druhá, snowboardingu zasvěcená polovina našeho FM magazínu také nemalé množství stránek. Při jejich prohlížení, pročítání a jiném "študováním" vám čekání na znovuzrození vody v pevném skupenství určitě uteče příjemněji. O tom, co je po létě motivuje a na snowboardingu baví, promluví v původním, autentickém rozhovoru dva "friends" z party "FRENDS", tedy Danny Davis a Mason Aguirre. Dozvíte se mimo jiné, jaké to je stát se nejmladším členem Un.Inc kolektivu, nebo jaké to je nastoupit v závodě Air & Style proti svému nejlepšímu kamarádovi. K zaběhlým obchodním sloganům jako je "bonbón s dírou" nebo "sýr s dírou" se díky důvtipu a invenci kolegů z Bavorska už podruhé přidal závod na "skoku s dírou", neboli Red Bull Gap Session v Garmisch Paterkirchenu. A na místě nechyběli ani naši obchodní zástupci a milovníci dechovky a děr obecně, Šímák a Šůba. S milovníky americké country music a prašanových koupelí se ve třetím, závěrečném díle jejich severoamerické Cesty za perfektním prašanem vyškrábeme a poté spustíme dolů po svazích sopky Broken Top v Oregonu. V poslední době se velké přízni těší bio-potraviny a jiné bioprodukty, ale pokud by existoval "biosnowboarding", pak pouze na akci The Arctic Challenge v norském Oslu, takže není divu, že se redakční oko rubriky Eye On zaměří právě tím směrem. Na jeho sítnici vám promítneme rovněž původní reportáž z pera naší aktivistky BeeBee. Reportáž doplněná dokonce o malou anketku a bohatá na fotografie vám přiblíží happening, na kterém se sešla prakticky celá a nejen česká snowboardová subkultura. Ano, řeč je o akci Burton Špindl Spring Sessions. A v posledním čísle, které předchází premiéře netrpělivě očekávaného filmu "the LAB" se opět podíváme na dvě lokality, ve kterých náš štáb působil. Tentokrát je propojuje skrytý kontrast mezi poletující, zlatou muškou štěstí a lepivou smůlou, černou jako tér. Na opačné straně spektra se tak objevily resorty Silvretta Nova a Meiringen. Dojde i na recenze dvou snowboardových filmových projektů, klasickou fotogalerii, opět s CZ/SVK ridery, nebo TrickTip tentokrát spojený s praktickou lekcí němčiny. Přednášejícím je tentokrát rodilý mluvčí Michi Zirngibl.

Takže nečekejte na nic, FREE MAGAZINE #62 je právě v prodeji za 75,- Kč. A nezapomeňte na DVD "CHEESE AND CRACKERS", které k němu ve všech dobrých skateshopech získáte ZDARMA!!!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.