Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #60


Free Magazine #60

  • V těchto jarních dnech, kdy pupeny pučí, tráva se zelená, šeříky omamně voní a vegetativní období je v plném proudu, vykvetl na pultech vašich oblíbených skateshopů a trafik nový, už šedesátý kvítek časopisu FREE MAGAZINE. Je to takový pěkný kulatý a voňavý květ, zkrátka číslo, ve kterém, jak už koneckonců titulka napovídá, přebírá půlroční vládu skateboarding.

  • Publikováno: 22.5.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #60

Vrcholné květenství neboli titulka odhaluje, že prvním letošním letním botanickým profilem je Tomáš "Hrotič" Svoboda, kterého má většina z vás za pěkné kvítko a tak vám text osvětlí, jaký ve skutečnosti je. Návratem do minulosti, jakýmsi otevřením redakčního herbáře, by se dal označit článek DC King of Barcelona, ve kterém se podíváme zpět mezi sluncem ozářené záhony Barcelony, společně se skejtovým DC týmem a skrz objektiv Jirky Švorce. Dalším výletem za slunečním svitem a fotosyntézou je také rozhovor s Michalem Suchopárem, který byl před časem zkoumat flóru v Austrálii, společně s dalším botanikem Tomášem Vintrem, jenž si vzal křížový výslech na starost. V dalších článcích našeho receptáře se budeme věnovat pěstění evropského skateboardingu, ranné výsadbě na závodech Simpel Session 2008 v estonském Tallinu i závodům Rock It Like a Hurricane, King of the Ramp 2008 nebo cestě Independent týmu do Berlína. Samozřejmostí jsou pak pravidelné rubriky, mezi kterými ční rozhovor s Tomášem Rejmanem a Ivanem Pelikánem, čelními zahrádkáři z obchodu Mystic Skates. Zavedeme vás i přičichnout k novotou stále vonícímu skateparku z dílny Mystic Constructions, který najdete v Brně.

Ale i snowboarding vám má co nabídnout. Pod lampami nám totiž během zimy vyrostlo několik krásných květin. Přelétneme nad zimní zahradou ve švýcarském Laaxu, kde vyrašilo mnoho pestrých kvítků během letošního ročníku prestižního závodu Burton European Open. Tam jsme pro vás také pořídili rozhovor s pěstitelem skateboardingu i snowboardingu ze stáje Quiksilver, s norským "Přemkem Podlahou" jménem Fredrik Austbö. V prvním díle třídílného cestopisného seriálu "Cesta za perfektním prašanem" pak začneme poznávat horské byliny amerického severozápadu. Místo soutěže o "jablko roku" vás čeká nahlédnutí do podzimní moštárny na závodě Funstorm Jib Showdown. Pěstitelé podzemnice olejné nás seznámí s tím, jakého se letos urodilo "burákového másla", tedy s průběhem závodu Volcom Peanut Butter Rail Jam na Horních Mísečkách a tradičně nebudou chybět ani dva články popisující experimenty s hydroponií a aeroponií v botanické laboratoři rostlinné výroby s názvem "the LAB". Dočtete se i o švýcarské Arose, kde celou zimu působila parta kaktusářů ze Salebra teamu a shrnutí toho nejzásadnějšího dění ve snowboardingu jak z pohledu českých teamů, tak v seriálu Ticket To Ride.

Nové číslo FREE MAGAZINE #60 právě vychází, čas skateboardové setby a snowboardové sklizně přichází!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.