Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #59 - PHOTO ISSUE


Free Magazine #59 - PHOTO ISSUE

  • Ano vážení a milí, rok se s rokem sešel a vy už jistě podle názvu článku tušíte, co vás čeká v aktuálním čísle FREE MAGAZINE čeká. Na řadě je opět náš fotografický speciál, jehož společným tématem není nic jiného než snowboarding a skateboarding v té nejčistší podobě.

  • Publikováno: 9.4.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #59 -  PHOTO ISSUE

Jak praví klasik: "Můžeme vyslovit tisíce slov anebo popsat archy papíru, přesto se nám však nepodaří vystihnout určitý okamžik tak jako obrazem, prostřednictvím fotografie."

O tvůrcích těchto fotografií, tedy fotografech lze, stejně jako o na nich se objevujících jezdcích říci, že to jsou lidé rozličných zájmů, znalostí a dovedností. Lidé s velice širokým spektrem vnímání a zároveň s velkým odhodláním a touhou se neustále zlepšovat. Jazykem dneška takzvaní "Self made men". Lidé, kteří sami sebe tvoří a sami sebe směřují k dokonalosti.

A vzniklé fotografie? Ty jsou také v mnoha ohledech unikáty. Nikdy by nevznikly nebýt spolupráce a úsilí zmíněné dvojice lidí, která se navíc často odehrává v podmínkách, které zřídkakdy dovolují druhý pokus. Světlo, technika, počasí, terén, nepřízeň spoluobčanů, policie nebo jen obyčejná smůla jsou jen některé z faktorů které mohou snahu o podařenou fotografii zhatit.

Zkrátka v dalším čísle FREE MAGAZINE si, jak už jste si během posledních pár let v dubnu asi zvykli, moc nepočtete. Nebudeme totiž zbytečně plýtvat slovy a raději vás necháme napospas vlně vaší představivosti, která se vám při vstřebávání příštího čísla v hlavě rozjede.

Ve skateshopech i s archem samolepek Cliché a Hoon ZDARMA!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.