Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #58


Free Magazine #58

  • Poté, co jsme uveřejnili minulou anonci upozorňující na to, že vychází nové číslo FREE MAGAZINE, tak jsme se z vašich reakcí na webu Freeeride.cz mimo jiné dozvěděli, že někteří z vás považujete náš časopis za nadupaný, uhlazený, přechytřelý, určený pro jinou věkovou skupinu, deformující lifestyle, v zimě navíc špatně izolující a neosobní. Naše FM redakce se hned urazila na nejvyšší možnou míru, zahořkla a stáhnula se do sebe, aby nyní přišla s dalším číslem, se kterým si vůbec nedala práci. V podstatě to dost odflákla a beze studu vám servíruje osmapadesáté číslo, plné vyčpělého snowboardingu a tuctového skateboardingu, prostě přesně tak, jak to máte rádi.

  • Publikováno: 5.3.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #58

Ve snowboardové části FREE MAGAZINU #58 vás čeká nanejvýš nudný snowboardový výlet do hudební historie, který napsal a lacinými fotografiemi doprovodil švédský lenoch Peter Lundström. Pamatujete si na článek "Lekce Švédštiny"? Tak to je on. Jeho práci máme rádi, protože sami bychom těžko vytvořili něco lepšího a navíc jsme líný jak vši. Nejraději se jen tak válíme, vůbec nejezdíme a o snowboardingu jenom kecáme v teple domova.

Maximálně si dovedeme představit snowboarding v Brazílii, protože o tom vypráví náš další článek, který nám naštěstí poslal náš francouzský kamarád Remi Lamazoure. Naštěstí proto, že bychom tam jinak museli jet sami a pak o tom ještě napsat. A to je jakože o ničem. My radši sedíme doma a nikam se nehrneme. Pěkně na domácím písečku.

Nejlépe na domácím písečku firmy Horsefeathers v Plzni a akci City Jib. Tam se nám líbilo, protože tam bylo skoro všechno zadarmo. Tedy přesně akce pro nás, vyžírky, nemakačenky a leváky.

Ne každý měl totiž to štěstí, že se vešel do dodávky Vehicle Miracle, co objela za dva týdny šestici českých měst. To snad byla nějaká akce pro lidi a ne pro nás, bohem vyvolenou redakci FREE MAGAZINU. Navíc tam prý každý musel přiložit ruku k dílu a fyzická práce nám je krajně odporná.

Jediná věc, kterou ještě jakž takž zvládáme, i když nakonec to bude určitě pěkný fiasko, je natáčení pochybného videa s prapodivným názvem "the LAB". Jeho zlenivělý štáb vám ukáže jak dřímal a zíval v Superparku na Dachsteinu a ospale bloumal a potloukal se v ulicích hlavního města Prahy.

Ani skateboardová část naší redakce se nehýřila aktivitou, nesnažila se a moc tomu nedala. Vrána k vráně sedá a tak není divu, že profil odfláknul brněnský zewlák Marek Kocák. Deset plytkých stran bez nápadu.

Nuda z Brna prosákla i do rubriky Jeden den, který strávíme sladkým nicneděláním s Honzou Minolem.

K tomu stále tvoříme spoustu fádních a nezajímavých rubrik, jako třeba Skateshop a Free Questions 4. Odpovědi jsme tentokrát museli vymyslet za Richarda Vlčka z ústeckého Swiss shopu a otázky na Tomáše Vintra zase za vás, nevýrazné a znuděné čtenáře.

Nejdelší a naprosto bezobsažný článek, spíchnutý horkou jehlou se jmenuje Fresh Meat. Zinscenovali jsme v něm rozhovory se šesti mladými, nadějnými skatery, které nafotili stejně mladí a nadějní fotografové. I když nikdo teď vlastně netuší jestli se jedná o skutečně existující osoby nebo o další šméčko na lidi.

Nebo vy si snad doopravdy myslíte, že existuje někdo jménem Georges Agonkuin? Skejťák z Francie? Kdo to kdy slyšel. Ale řeknu vám, byla to fuška vymyslet si tak realisticky znějící jméno a našprtat do článku spoustu věcí o Francii. Naštěstí se to dá vyserfovat na netu.

Podobně vznikla i reportáž o výletu Funstorm teamu do Říma. To je také jenom čirá mystifikace. Nikdo tam ve skutečnosti nebyl, všichni jsou stejně líný jako my a válejí se doma...

Věříme, že naši čtenáři jsou natolik inteligentní, že už nyní pochopili odkud vítr vane a kdo tu koho tahá za nos. Nový FREE MAGAZINE #58 je nadupaný tím nejlepším ze skateboardingu a snowboardingu, vše servírované uhlazenou formou, chytře, bez ohledu na váš věk nebo lifestyle. Vybere si opravdu každý, tak si ho užijte. A špatné izolační vlastnosti nám, v téhle mírné zimě snad odpustíte.

FREE MAGAZINE #58 - 190 stran za 75,- Kč - úrávě teď v prodeji ve vašich trafikách a skateshopech.

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.