Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #57


Free Magazine #57

  • Už je to tady - v posledních dnech se na pultech většiny skateshopů a trafik objevilo nové číslo FREE MAGAZINE #57 - krásné na povrchu, ještě hezčí uvnitř.

  • Publikováno: 21.1.2008
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #57

Snowboardová část prvního FM čísla roku 2008 vám nabídne velký rozhovor s malým velkým mužem z Mnichova. Před náš redakční diktafon zasedl tentokráte mladý německý Nitro prorider Marco Smolla, který je považován za vycházející hvězdu evropské scény.

Do jeho rodného města nás zavede i reportáž z tradiční akce Air&Style, kterou pro vás se sladkokyselým nádechem svařeného vína tentokrát pořídila BeeBee.

S pohotovými organizátory z Horsefeathers se ohlédneme za Pleasure Jamem, který se i díky nim letos změnil na "prašan džem".

V dalším článku nám své "mladé pušky" představí řádně omlazený team Funstorm a další "novou krev" najdete i v článku hodnotícím premiérový ročník projektu Ride Local Riders.

Nezklameme ani příznivce klasiky a to dalšími díly barevné skládačky popisující natáčení videoprojektu "the LAB". V tomto čísle si zaLABjódlujeme ve švýcarském Lenzerheide a na fujaru zaLABdujeme ve Vysokých Tatrách...

S příchodem roku 2008 dozná pár změn i sk8ová polovina časopisu. Pevně věříme, že se natrvalo zabydlí nová rubrika Free Questions 4, jejíž testovací premiéra proběhla v čísle 56 s Martinem Pekem. Tentokrát vám je v #57 k dispozici Arnošt Ceral.

Další horkou novinkou je rubrika Local Skateshop, ve které vám budeme v průběhu roku představovat jednotilvé tradiční obchody a jejich majitele. Kromě klasických rubrik jako What's Up, Trik Tip, VideoRecenze a dalších, najdete v issue #57 i Jeden Den, tentokrát s Lukášem Daňkem.

Profil bude věnován Maximu Habancovi, který je nejmladším majitelem profilu v historii časopisu free magazine.

Velký prostor má i Roadcrew Part 2, která po své úvodní čáasti tentokrát procestovala města Uherské Hradiště, Zlín, Opavu a Olomouc.

To vše a mnohem více v issue #57 - s novým designem uvnitř!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.