Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #56 a Lime #02


Free Magazine #56 a Lime #02

  • A je to tu. Poslední letošní číslo FREE MAGAZINE #56 si právě razí cestu do vašich schránek a skateshopů. Poštovní doručovatelky a zaměstnanci distribučních firem utahují Kosmodisky, neboť FM #56 je pořádný vánoční kapřík. Předplatitelé a ti nejrychlejší ve skateshopech v něm navíc najdou spoustu dárků.

  • Publikováno: 29.11.2007
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #56 a Lime #02

Tak zaprvé - ke každému výtisku je ZDARMA přibaleno již druhé číslo naší fundamentálně-feministické mutace, neboli LIME #2 - chicks only magazine , určeného pro holky, dívky, slečny a paní. Ale myslím, že obsah bude zajímavý i pro pány.

Nový FM#56 & LIME#2 půjde jistě na dračku i díky dalšímu dárku. Všichni, kdo si naše vánoční kombo nechtějí nechat ujít, budou jistě před svou trafikou či lokálním skateshopem nocovat, aby si hned ráno zajistili svůj výtisk. Nepříjemný odér ulice po takto strávené noci pak vyřeší rozlomení přiložené vzorkové ampule se zbrusu novým parfémem ROXY. Další věc určená především něžnému pohlaví.

Mužská část populace mezitím vsune do mechaniky DVD od rakouského teamu Hot-zone.tv, které nese název D.U.D.E. - Dude Units Dominate Everything . Toto DVD je přibaleno u všech časopisů určených pro předplatitele a prodávaných ve skateshopech, občasně pak i v trafikách.

No a ten poslední dárek je jako vždy ten nejlepší. V limitované sérii je, jako každoročně, přiložen a za dotovanou, přímo exkluzivní cenu 379,- Korun Českých je k dostání poslední film z produkce Absinthe Films s názvem Optimistic? Věřte, že se o něj strhne pořádná mela. Pospěšte si!

Ale i samotný obsah našeho časopisu zaujme široké masy bez rozdílu věku, pohlaví a napříč politickým spektrem. Ve volném cyklu rozhovorů s velkými jmény světového snowboardingu na vás čeká rozhovor s finským zabijákem jménem Eero Ettala. Jeho skromnosti a neskutečným trikům, kterými už několik let posunuje snowboarding směrem kupředu, jsme věnovali více jak tucet stran.

Naši staří známí Pirates vás vezmou na výlet do daleké a světu se pomalu otevírající ČLR, neboli Čínské lidové republiky. To vše servírováno ve formě velkého článku z asijského natáčení jejich posledního filmu Walk the Plank , doplněného, jak je u Pirátů zvykem, o spoustu originálních ilustrací.

V nekonečném seriálu, přibližujícím natáčení našeho videoprojektu theLAB , tentokrát zmapujeme natáčení v perle rakouských velehor jménem Arlberg, který byl vystaven nájezdům našich hord hned dvakrát a zavítáme taktéž i na jarní Kaunertal a jeho Spring Classics.

Skateboardový národ jásá, slaví a hlásí splněno. Závěr sezóny se nese ve velkém stylu. V profilu na vás čeká velký rozhovor s Martinem Juráškem, který v něm rekapituluje svou velice úspěšnou sezónu.

Další várku stránek jsme se rozhodli potisknout reportem z Roadcrew projektu, konkrétně z jejich toulání po severních Čech. Předkládané fotografické perly Jirky Švorce doplňují slovní perly Petra Komárka.

Nechybí ani reporty z posledních závodů Českého skateboardového poháru z Chomutova a vyvrcholení série v podobě Mistrovství České republiky na pražské Štvanici, nebo ohlédnutí za premiérovým ročníkem Slovenského skateboardového poháru.

Takže pozor - FREE MAGAZINE #56 & LIME #2 se spoustou dárků PRÁVĚ V PRODEJI!

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.