Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #55


Free Magazine #55

  • Rok se nám přehoupnul do své poslední čtvrtiny a většina z nás už pomalu začíná netrpělivě sledovat dlouhodobější hydrometeorologické studie a první teoretické náznaky odborníků na počasí, kterak že by se to letos mohlo mít s paní Zimou. Nejinak je na tom i část naší redakce, která si na titulní stranu i do první poloviny obsahu FREE MAGAZINE #55 prosadila snowboarding.

  • Publikováno: 17.10.2007
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #55

Do světových velehor se opět po roce podíváme s největšími diktátory planety v článku o průběhu natáčení dalšího napjatě očekávaného videa od Absinthe Films, které letos nese příznačný název "Optimistic?".

Reportáž z roadtripu snowboardové Horsefeathers party na daleký sever, který nakonec dopadl úplně jinak než se očekávalo, bude důkazem síly přírody a mocných démonů, kteří svým rozmarem mění vše plánované.

Další zastávkou videoprojektu "TheLAB", s níž vás podrobněji seznámíme, byl rakouský resort Diedamskopf, kam se v březnu vypravila Vehicle parta, rozšířená o pár dalších nevehyklích LAB herců.

S LABoratoří se pak ještě jednou vrátíme, jak v jednom z článků tohoto čísla slibujeme, do zillertalského údolí, které vám tentokrát ukážeme z jeho backcountry stránky.

Na sníh se namlsáte i v několika menších článcích, jako třeba "Heliboarding Kyrgyzstán" nebo "Eye On: Burton New Zealand Open 2007".

Ultimátní inspirací pak bude "Fotogalerie", která podle nás tentokrát patří k těm nejlepším, jež jsme v historii FM dali dohromady.

Ti, kteří toto roční období na druhou stranu vůbec nevítají, jsou skateři. V FM #55 se proto skateboardová část redakce raději vrátí zpět v čase, do letních dnů, kdy vyráželi na cesty, fotili, točili a psali.

Z těchto cest poté vzešly články jako "Vans World Championship of Skateboarding 2007" v Rotterdamu, tamtéž proběhla i "Quiksilver Tour".

Marek Zápražný a Maťo Pavlačič vyrazili do Kodaně a dočtete se i o evropském finále "És Game of S.K.A.T.E." v Miláně.

V Čechách zůstaneme prostřednictvím ČSP.

Svůj "Profil" má v issue #55 Jirka Puffer a "Jeden den" je tentokrát ze Slovenska od Petera Mercella.

Kromě profilu je v čísle další rozhovor a to s Chrisem Pfannerem, kterého na Mysticu zpovídal Honza Pinin Zima.

Mezi krátké rozhovory se dá počítat klasický "What's Up?!", jehož prostřednictvím vám chceme představit Dana Vojtaše z Havířova. A nechybí samozřejmě ani Recenze, TrikTip, Skatepark a samozřejmě Fotogalerie.

A to nejlepší nakonec - DÁREČKY! Každý, kdo si koupí FREE MAGAZINE #55, najde uvnitř přibalený sk8 plakát firmy Odessa, a5 platíčka samolepek GRAVITY a VANS a tradiční zimní katalog SNOWBOARDELu.

Ještě o něco líp na tom budou předplatitelé a ti z vás, kteří si FM #55 pořídí ve skateshopu. Ti k němu budou mít navíc jako dárek přibalen nejen poukaz na volnou vstupenku na výstavu SNOWMANIA 2007 nebo snowboardové DVD s novým teamovým videem firmy FLOW, ale také exkluzivní "TheLAB" kalendář na rok 2008 ve formátu A3 s fotkami, které během první poloviny natáčení videa vznikly a vy jste je povětšinou doposud neměli možnost nikde vidět.

Takže pozor - FREE MAGAZINE #55 se spoustou dárků PRÁVĚ V PRODEJI !

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.