Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Free Magazine #54 + DC plakát + HF katalog


Free Magazine #54 + DC plakát + HF katalog

  • Prázdniny odchází - nový free mag přichází. Na pulty většiny lepších trafik a skateshopů se právě v těchto dnech dostává FREE MAGAZINE #54, kterým vám chtějí freemágové zpříjemnit ponuré období končících prázdnin.

  • Publikováno: 29.8.2007
  • Rubrika: Časopisy
Free Magazine #54 + DC plakát + HF katalog

Na titulní straně se k vám na skejtu hrne Nikolas Tušl s trikem frontside boardslide z projektu RoadCrew, který bude mít svůj hlavní prostor v dalších číslech, ale i v tomto se najdou jeho stopy.

Letní přestávku mapujeme důkladně v článcích, jejichž název napoví i samotný obsah: Quiksilver Bowlriders 2007, Den Skateboardingu, éS Game of S.K.A.T.E., Český pohár v Olomouci a samozřejmě Mystic Sk8 Cup 2007.

Z dalších článků je třeba zmínit výlet Horsefeathers sk8 teamu do Athén s objektivem Davida Blažka a pomyslným vrcholem čísla # 54 je společný profil pánů Tomáše Kadlce a Martina Rindy.

Jeden den jsme strávili s Tomášem Weimannem, What's up patří Janu Smékalovi aka Koudymu.

Oko i duši snowboarderovu pak jistě potěší jeden z historicky nejrozsáhlejších LAB článků, v němž jsme vyzpovídali většinu našich "herců", kteří se účastnili letošních pravidelných filmových výjezdů do rakouského Mayrhofenu, resp. do tamního snowparku v Penkenu.

V o něco menším LABím ohlédnutí se pak ještě podíváme na výlet do Flachauwinklu, který byl podniknut v koprodukci s českým Ride teamem.

Společně s Honzou Zajícem a fotografem Davidem Blažkem se pak přeneseme za velkou louži, kam se začátkem léta oba pánové vypravili za zbytky sněhu amerického severozápadu. "Oh my Gosh, aneb Honza jede do světa!".

Green - tak zní název letošního nového snowboardového videa od našich švýcarských kolegů z MellowMoodProduction, a jehož vznik vám poodhalíme ve stejnojmenném článku.

Zprávu z finální bitvy letošního evropského Volcom Peanut Butter & Rail Jamu, kde měly poměrně četné zastoupení i naše barvy, nám přinese válečný zpravodaj Zvna. Těšte se!

Jak ve sk8 tak ani ve sn0 části pak nechybí ani další, více či méně pravidelné rubriky jako Eye On:, TrikTip, Skatepark, 10 Questions či Fotogalerie.

A dárečky nakonec - uvnitř FREE MAGAZINE #54 najdete vložený velký DC plakát velikosti A2 se skaterem Ondro Leskovianskym na jedné straně a freestyle motokrosařem Liborem Podmolem na straně druhé. A přiložený je také nový katalog Horsefeathers na podzim/zimu 07-08, takže před nadcházející zimní sezónou máte z čeho vybírat.

P.S. - FREE MAGAZINE #53, který se svou dívčí přílohou časopisu LIME způsobil ve vašich řadách i přes okurkovou sezónu nemalý ohlas, ponecháváme v prodejních místech i nadále, aby si ho měl možnost obstarat i ten, kdo to nestihl o prázdninách.

Zdroj: www.freemagazine.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.