Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Firmy, distribuce » Deník Marka Kocáka z Nového Zélandu - kapitola 1


Deník Marka Kocáka z Nového Zélandu - kapitola 1

  • Tuto půlroční cestu jsem plánoval už delší dobu. Původně jsme měli jet tři, ale bohužel kvůli finančním potížím, jsme se Na Zéland vypravili jen dva. Já a můj kámoš Filip. Dojel jsem na Zéland do hlavního města Auckland 2. září. Od tý doby se tady už změnilo pár věcí. Ze začátku jsem vůbec nevěděl do čeho jdu, jelikož jsem se rozhodl na Novém Zélandu studovat, ale škola mě začíná až za tři měsíce.

  • Publikováno: 6.10.2009
  • Rubrika: Firmy, distribuce
Deník Marka Kocáka z Nového Zélandu - kapitola 1

Dojeli jsme s tím, že si tady vybavíme nějaké ubytování a budeme tady do té doby pracovat. První problém nastal už po tří denním letu na letišti v Aucklandu. Celní kontrola zjistila, že sice máme víza, ale nemáme tady žádného známého, dokonce ani nevíme adresu kde hodláme bydlet. To jim přišlo krajně podezřelé, a tak jsme si museli protrpět hledání drog v našich zavazadlech, prohlížení počítačů apod. Naštěstí vše dopadlo bez problémů a ve tři ráno jsme opustili letiště. Ubytování jsme hledali celkem dlouho, všechny backpackery, které jsme plánovali byli obsazené, ale naštěstí jsme našli jeden volný kolem desáté ráno. Backpacker se nacházel blízko centra a Victoria parku. Ve vic parku jsme náhodou narazili na skatepark a seznámili jsme se s místníma. Všichni tady jsou nejvíc v pohodě, nikdo nikoho nehejtuje, nikdo si před nikým nic nedokazuje a všichni jsou nejvíc hodný. Po 14 dnech nám pomohl největší diktátor vybavit celej apartmán v centru na pronajmutí, takže teď máme luxus a za dobrou cenu.

Dny tady ubíhají vesměs podobně, ráno nějaký vyřizování, odpoledne s fellákama skejtujem a navečer se jdem najíst, nebo na party apod. Posílám pro představu pár fotek města a nejlepšího skateparku, kterej se bohužel nachází dál od centra.. PEACE!

Zdroj: www.sur-distribution.com

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.