Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy


Časopisy - Události

Vyhledávání / filtrování

Vyhledávání / filtrování se vztahuje vždy na aktuální Kategorii, v které se právě nacházíte.

Vložit událost

Pokud máte jakékoliv informace o dění na skateboardingové scéně ve vaší lokalitě (či info o jiném extrémním sportu), informujte nás o tom prosím.

Počet položek: 74.

Free Magazine #72 právě v prodeji

Publikováno: 26.11.2009 - Rubrika: Časopisy
Dnešním dnem se k vám totiž dostává, ať už formou předplatného, nebo přes pulty všech dobrých skateshopů a trafik, poslední vydání časopisu FREE MAGAZINE v letošním roce. K němu najdete zdarma přibaleno i další, již šesté číslo dívčího plátku LIME a v tradiční předvánoční limitované nabídce pak i dvd s nejnovějším filmem Neverland od Absinthe Films.
Free Magazine #72 právě v prodeji

Free Magazine #71 právě v prodeji

Publikováno: 15.10.2009 - Rubrika: Časopisy
Ano ano, na pulty všech dobrých trafik a skateshopů přistává právě v těchto dnech zbrusu nové číslo FREE MAGAZINE #71, tradičně nadupané tím nejlepším skateboardingem a snowboardingem od nás i ze zahraničí. Předplatitelům a zákazníkům skateshopů budiž dárkem zdarma přibalené, dlouho očekávané DVD Possessed to Chill z produkce FREE MAGAZINE a Skaterock.cz.
Free Magazine #71 právě v prodeji

Thrasher Magazine 1987

Publikováno: 10.9.2009 - Rubrika: Časopisy
Thrasher Magazin uploadoval na svůj web všechny čísla tohoto legendárního časopisu, tentokrát všech 12 čísel z roku 1987.
Thrasher Magazine 1987

Free Magazine #70 právě v prodeji

Publikováno: 26.8.2009 - Rubrika: Časopisy
Celkem to uteklo že jo?! Před dvěma měsíci to nevypadalo, ale jak to už každým rokem bývá, prázdniny kolem nás projedou jak velká voda. Září se přiřítilo světelnou rychlostí a s ním i školní trable, návraty z dovolených a celoroční zácpy na silnicích. Prostě nic moc. Dobrou zprávou ale je vydání nového FREE MAGAZINE s pořadovým číslem 70.
Free Magazine #70 právě v prodeji

Thrasher Magazine 1985

Publikováno: 30.6.2009 - Rubrika: Časopisy
Thrasher Magazin uploadoval na svůj web všechny čísla tohoto legendárního časopisu, tentokrát všech 12 čísel z roku 1985.
Thrasher Magazine 1985

Free Magazine #69 + Lime #5 právě v prodeji

Publikováno: 25.6.2009 - Rubrika: Časopisy
Konec školy, začátek prázdnin, prázdná města a plné dálnice lidí, co jedou na místa, kde předtím nebyli. Do toho mumraje vám pro zklidnění přinášíme i další číslo časopisu FREE MAGAZINE, s romantickým pořadovým číslem 69 a s ještě romantičtější přílohou dívčího časopisu LIME #5.
Free Magazine #69 + Lime #5 právě v prodeji

Free Magazine #68 právě v prodeji

Publikováno: 20.5.2009 - Rubrika: Časopisy
První letošní skejtový cover patří Ondro Leskovianskému a jeho luxusnímu zaoceánskému Bs 50-50 Grindu nasazenému na zábradlí kdesi v ulicích San Diega. Skateboardingu je, a v následujících několika číslech bude, věnována i celá první půlka časopisu.
Free Magazine #68 právě v prodeji

ABC škola skateboardu Tomáš Vintra

Publikováno: 7.5.2009 - Rubrika: Časopisy
Časopis ABC za podpory VEHICLE a SNICKERS vydává unikátní DVD se školou skateboardingu, natočené ve spolupráci s Tomášem Vintrem. DVD ABC škola skateboardu Tomáše Vintra bude v prodeji jako příloha ABC č. 10, které vychází v úterý 12. května.
ABC škola skateboardu Tomáš Vintra

Free Magazine #67 - Photo Issue - právě v prodeji

Publikováno: 7.4.2009 - Rubrika: Časopisy
Na pulty všech lepších skateshopů a trafik dopadá v těchto dnech zbrusu nové číslo FREE MAGAZINE #67. Po roce přicházíme opět s fotografickým speciálem a vy budete moct listovat již pátým pokračováním FREE MAGAZINE - PHOTO ISSUE. To je opět napěchováno tím nejlepším fotomatrošem z celého světa, co se nám v redakci za rok sešel.
Free Magazine #67 - Photo Issue - právě v prodeji

Thrasher Magazine 1983

Publikováno: 27.3.2009 - Rubrika: Časopisy
Thrasher mag pokračuje v uploudování svých starých čísel. Na řadě je rok 1983. Shlédnout všechna čísla z toho roku můžete na přímo na stránkách Thrasher magazinu.
Thrasher Magazine 1983

Linkedmag 010 ke stažení

Publikováno: 3.3.2009 - Rubrika: Časopisy
Vyšlo nové číslo online magazínu Linked, který je doplněk známého videomagazínu PUZZLE. Aktuální magazín pro měsíc únor/březen má pořadové číslo 10.
Linkedmag 010 ke stažení

Free Magazine #66 právě v prodeji

Publikováno: 3.3.2009 - Rubrika: Časopisy
Na našich horách vládne po dvou nevydařených sezónách opět zima. Dokonce i běžkařské mistrovství světa mělo dostatek sněhu, i když to vypadá, že každý centimetr bílé hmoty stojí několik milionů korun. Na pulty vašich trafik a skateshopů se dnešním dnem dostává další vydání časopisu FREE MAGAZINE #66 a jeho cena se ani nepohnula. Na následujících řádcích najdete stručný výtah toho, co vás v něm všechno čeká a nemine.
Free Magazine #66 právě v prodeji

Thrasher Magazine 1982

Publikováno: 22.2.2009 - Rubrika: Časopisy
Thrasher magazin uploadoval na svůj web všechny čísla tohoto legendárního časopisu z roku 1982.
Thrasher Magazine 1982

Free Magazine #65 právě v prodeji

Publikováno: 29.1.2009 - Rubrika: Časopisy
Tak tu opět máme nový rok, tentokrát obdařený letopočtem 2009 a obohacený rozrůstající se celosvětovou finanční krizí, návratem komunistů k moci v krajích, ostudou smrdícím předsednictvím České republiky v Evropské unii, do nekonečna prodlužovaným utkáním Izraele a Palestiny a dalšími libůstkami. Aby toho na jednoho nebylo málo - ani ten plyn si už člověk nemůže pustit, protože z ruských trubek zrovna nesyčí. Proto vám nabízíme alternativu. Zasedněte někde v teple u kamen ve kterých se topí dřevem nebo jinými biopalivy a otevřete si první letošní číslo Free magazinu, kde jsme si pro vás, krom přání všeho nejlepšího, připravili následující.
Free Magazine #65 právě v prodeji

Free Magazine #64 + kupa dárků

Publikováno: 26.11.2008 - Rubrika: Časopisy
Ano ano, je to tady. Právě v těchto dnech se na pulty všech dobrých skateshopů a trafik dostává nové číslo časopisu FREE MAGAZINE #64 a spolu s ním o avizovaná kupa dárků...
Free Magazine #64 + kupa dárků

Free Magazine #64 + spousta dárků

Publikováno: 19.11.2008 - Rubrika: Časopisy
Na vědomost se dává, že už jen pár dní nás dělí od předvánoční nadílky v podobě dalšího čísla FREE MAGAZINE #64 se spoustou přiložených dárků.
Free Magazine #64 + spousta dárků

Tasty Magazine - nový sk8 / snowboard / art & lifestyle magazine

Publikováno: 30.10.2008 - Rubrika: Časopisy
Tasty Magazine #0 bude akousi sneak preview, upútavkou toho, čo na vás od budúceho roka bude čakať pravidelne, každé tri mesiace, v tých najlepších skateshopoch a na ostatných distribučných miestach. A to celé zadarmo. Pretože zadarmo je najlepšie.
Tasty Magazine - nový sk8 / snowboard / art & lifestyle magazine

Free Magazine #63

Publikováno: 16.10.2008 - Rubrika: Časopisy
Nejen tiskací stroje začaly chrlit FREE MAGAZINE #63, na vzniku konkrétně tohoto čísla se podílelo i extrémní množství jiných strojů a lidí. Ve výrobě byly totiž nejen stránky vašeho oblíbeného časopisu, ale i zdarma vložené samolepky a hlavně obal a DVD se snowboardovým filmem the LAB.
Free Magazine #63

Free Magazine #62

Publikováno: 27.8.2008 - Rubrika: Časopisy
Ano ano, na vědomost se dává, že do prodeje se právě dostává nové číslo FREE MAGAZINE #62. Předplatitelé a zákazníci skateshopů budou navíc zvýhodnění tím, že u svého free magu najdou zdarma přibalené skejtové DVD Cheese and Crackers, na němž od začátku do konce diktují Daewon Song a jeho Almost teamový parťák Chris Haslam. Na všechny pak ještě po rozbalení folie vypadnou katalogy nových zimních kolekcí Horsefeathers a Gravity Snowboards.
Free Magazine #62

Free Magazine #61 + Lime #3

Publikováno: 24.6.2008 - Rubrika: Časopisy
Za dobré vysvědčení nové jednašedesáté číslo FREE MAGAZINE #61! Ano, naši milí čtenáři, nad záplavou soudobých titulů takzvaného odlehčeného nebo chcete-li "letního" čtení k vodě od dnešního dne vysoko vyčnívá nové číslo našeho/vašeho časopisu, který je tou správnou volbou pokud vás nerajcuje pohled na poprsí paní Bohdalové, pupek pana Paroubka a pokud vás nezajímá jaký salát baští pan Zounar, která zmrzlina je nejméně tučná a nepotřebujete zhubnout do plavek.
Free Magazine #61 + Lime #3

Free Magazine #60

Publikováno: 22.5.2008 - Rubrika: Časopisy
V těchto jarních dnech, kdy pupeny pučí, tráva se zelená, šeříky omamně voní a vegetativní období je v plném proudu, vykvetl na pultech vašich oblíbených skateshopů a trafik nový, už šedesátý kvítek časopisu FREE MAGAZINE. Je to takový pěkný kulatý a voňavý květ, zkrátka číslo, ve kterém, jak už koneckonců titulka napovídá, přebírá půlroční vládu skateboarding.
Free Magazine #60

Free Magazine #59 - PHOTO ISSUE

Publikováno: 9.4.2008 - Rubrika: Časopisy
Ano vážení a milí, rok se s rokem sešel a vy už jistě podle názvu článku tušíte, co vás čeká v aktuálním čísle FREE MAGAZINE čeká. Na řadě je opět náš fotografický speciál, jehož společným tématem není nic jiného než snowboarding a skateboarding v té nejčistší podobě.
Free Magazine #59 -  PHOTO ISSUE

Free Magazine #58

Publikováno: 5.3.2008 - Rubrika: Časopisy
Poté, co jsme uveřejnili minulou anonci upozorňující na to, že vychází nové číslo FREE MAGAZINE, tak jsme se z vašich reakcí na webu Freeeride.cz mimo jiné dozvěděli, že někteří z vás považujete náš časopis za nadupaný, uhlazený, přechytřelý, určený pro jinou věkovou skupinu, deformující lifestyle, v zimě navíc špatně izolující a neosobní. Naše FM redakce se hned urazila na nejvyšší možnou míru, zahořkla a stáhnula se do sebe, aby nyní přišla s dalším číslem, se kterým si vůbec nedala práci. V podstatě to dost odflákla a beze studu vám servíruje osmapadesáté číslo, plné vyčpělého snowboardingu a tuctového skateboardingu, prostě přesně tak, jak to máte rádi.
Free Magazine #58

Free Magazine #57

Publikováno: 21.1.2008 - Rubrika: Časopisy
Už je to tady - v posledních dnech se na pultech většiny skateshopů a trafik objevilo nové číslo FREE MAGAZINE #57 - krásné na povrchu, ještě hezčí uvnitř.
Free Magazine #57

Free Magazine #56 a Lime #02

Publikováno: 29.11.2007 - Rubrika: Časopisy
A je to tu. Poslední letošní číslo FREE MAGAZINE #56 si právě razí cestu do vašich schránek a skateshopů. Poštovní doručovatelky a zaměstnanci distribučních firem utahují Kosmodisky, neboť FM #56 je pořádný vánoční kapřík. Předplatitelé a ti nejrychlejší ve skateshopech v něm navíc najdou spoustu dárků.
Free Magazine #56 a Lime #02

Jubilejní Board #100

Publikováno: 7.11.2007 - Rubrika: Časopisy
Víte jak vaše máma čte ty strašně tlusté knížky a většinou jí to zabere celou zimu? Dělali jste si z toho srandu? Jestli jo, tak máte zaručeno, že i vy si pár večerů z letošní zimy prosedíte vedle ní. Vaším čtivem ale nebude žádný bezcenný román, ale jubilejní Board 100, který vás zavalí neuvěřitelnými 400 stránkami. A z přiložených dárků si třeba můžete polepit celý pokoj stickerkami, udělat si poznámky do bloku éS a prohlédnout katalog Meatfly. A to vše za libových 69 Kč!
Jubilejní Board #100

Free Magazine #55

Publikováno: 17.10.2007 - Rubrika: Časopisy
Rok se nám přehoupnul do své poslední čtvrtiny a většina z nás už pomalu začíná netrpělivě sledovat dlouhodobější hydrometeorologické studie a první teoretické náznaky odborníků na počasí, kterak že by se to letos mohlo mít s paní Zimou. Nejinak je na tom i část naší redakce, která si na titulní stranu i do první poloviny obsahu FREE MAGAZINE #55 prosadila snowboarding.
Free Magazine #55

LIME je online

Publikováno: 22.9.2007 - Rubrika: Časopisy
Na vědomost se dává, že "chicks only" magazín LIME spustil své internetové stránky na adrese www.limemagazine.cz. Ano, konečně se nám podařilo dát dohromady i webové stránky LIME magazínu, kde bychom rády přinášely aktuální novinky z holčičí boardingové scény. Co tu tedy najdete? Stránky by měly sloužit k lepší komunikaci mezi redakcí a čtenáři. Máme pro vás nachystáno spoustu soutěží, takže buďte připraveny! V shopu si zatím doporučujeme objednat předplatné FREE MAGAZINE, se kterým LIME#2 opět vyjde 28.listopadu 2007. A především nám pište, aby vaše/naše LIMEtka mohla krásně dozrávat. Pokud na nás váš email či myšlenka udělá dojem, můžete se těšit na nějaký ten dáreček.
LIME je online

Board #98

Publikováno: 31.8.2007 - Rubrika: Časopisy
Prázdniny jsou v tahu, tím pádem začíná škola, těm starším práce a z ní kupříkladu v redakci Board magazínu vykvetl Board # 98. Na pultech obchodů se objeví druhý školní den, aby vám pomohl rozjdejchat ten nápor na mozkový závity.
Board #98

Free Magazine #54 + DC plakát + HF katalog

Publikováno: 29.8.2007 - Rubrika: Časopisy
Prázdniny odchází - nový free mag přichází. Na pulty většiny lepších trafik a skateshopů se právě v těchto dnech dostává FREE MAGAZINE #54, kterým vám chtějí freemágové zpříjemnit ponuré období končících prázdnin.
Free Magazine #54 + DC plakát + HF katalog
Strana č. << |< předchozí | 1 | 2 | 3 | další > | >>

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.