Informace o dění na české/slovenské i zahraniční skateboardingové scéně.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Události » Časopisy » Board #98


Board #98

  • Prázdniny jsou v tahu, tím pádem začíná škola, těm starším práce a z ní kupříkladu v redakci Board magazínu vykvetl Board # 98. Na pultech obchodů se objeví druhý školní den, aby vám pomohl rozjdejchat ten nápor na mozkový závity.

  • Publikováno: 31.8.2007
  • Rubrika: Časopisy
Board #98

Takže, co pak pro vás služebníci Mirka Špeka upekli? No stejně jako Pejsek s Kočičkou do velkýho hrnce naházeli všechno, co bylo v redakčním špajzu a vznikl z toho dort se s 196 stránkama a spoustou třešniček. Jako první je Buyers Guide, nebo-li katalog výrobků, které budou k dostání během podzima ve vašich skateshopech. Má 226 stran a najdete v něm více než 4500 věciček, od snowboardů, přes skejty až k botám a oblečení. Další třešeň je katalog Horsefeathers, který má círka 80 stran a kromě oblečení v něm na vás čekají taky luxusní fotky a různé články s team ridery. Pak tu máte další katalog, tentokráte Vehicle a to znamená další nálož oblečení a fotek. Když tedy všechno sečtete, hodí to slušnou porcičku více než 400 stránek a kdo je stihne všechny přečíst za jedno odpoledne, ten by už měl přestat ten speed fetovat.

Jó a ještě se těšte na limitovanou sérii Boardů s dvd Sk8.is.Gr8 volume 14, která bude k dostání za special prize pouze ve skateshopech. Ale dost keců a pojďte se podívat, co se skrývá pod obálkou Boardu, na které Honza Minol frontside crookeduje zábradlí v Brně. Tak největší prostor má právě tenhle panáček, protože mu patří hlavní rozhovor čísla, ve kterém nechá nahlédnou pod pokličku profesionálního skateboardingu. A nemyslete si, že je to tu slovíčko pro použito jen tak, Honza opravdu patří mezi hrstku vyvolených, která dostává za ježdění na skejtu pravidelnou měsíční výplatu.

Další velký skate článek je o tripu Créme skateboards teamu na Malorku, kde Čechům dělal čest Tomáš Vintr a David Chvátal. Ten první jmenový svými flip kreacemi a ten druhý za objektivem video kamery a foťáku, takže se můžete těšit na super hustý fotky. Snowboardery, kteří nyní díky globálnímu oteplování patří k ohroženým druhům, se redakce Boardu pokusí potěšit reportem o tripu Horsefeathers rookie teamu do Švýcarska nebo Represent team jarním výletu na Zillertal.

A pak je spousty dalších článků, fotek, informací, legrácek, jejichž i letmý popis by stejně zabral minimálně 2 stránky a to už by nikdo nedočet dokonce. Proto je obsah Boardu shrnut do názvů článků: Mystic Skate Cup, Interview Honza Minol, WSR07 Rotterdam, Good-bye Lenin, Best of Stalin, el Créme de Mallorca, Nixon Best Trick, Skateprofil Petr Štach, Easy trik, Hard trik, Behind the Scene Míra Bartoš, Prachatice Summercamp, Red Dragon Contest, Zrza a bazén, Lenzerheide by HF rookies, Foshna (s)trip, Represent Springride, Black Hole Snb Contest, Horsefeathers Pro Session, News, Zprávy z horší společnosti, Miss Board, Soundtrack & music news, Reviews, Stopper Art a Next, kterým to hasne a kde se dozvíte, že příště bude rozhovor s Markem Zápražným.

Zdroj: www.boardmag.cz

Fotogalerie

Komentáře - přidat

Dosud nebyl přidán žádný názor.

Vložit komentář

Komentář
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
(X)HTML tagy nejsou povoleny, odřádkování lze provést stisknutím klávesy Enter.
Napište prosím číslici devět
*
Máte-li vytvořen uživatelský účet, přihlašte se prosím.

Poslední komentáře událostí

Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.