WWW soutěže, soutěže o ceny na internetu.
Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Soutěže » Soutěž o oblečení Quiksilver v hodnotě 2000 Kč a další ceny


Soutěž o oblečení Quiksilver v hodnotě 2000 Kč a další ceny

 • Ladronkafest je akce pro všechny, kdo chtějí své volno strávit aktivně. Letošní 8. ročník festivalu se koná v sobotu 19. září od 11 do 22 hodin v Praze. A právě s tímto festivalem si nyní můžete zasoutěžit o oblečení Quiksilver a další ceny.

 • Termín konání: 14.9.2009 - 18.9.2009
 • Sponzor: LadronkaFest
  http://www.ladronkafest.cz/
 • Soutěžilo: 229 - Soutěž již skončila
 • Vyhodnoceno: 21.9.2009
Soutěž o oblečení Quiksilver v hodnotě 2000 Kč a další ceny

"Ladronkafest je již tradiční a výjimečný městský festival. Připravuje přehlídku možností, jimiž lze obohatit svůj volný čas. Každý návštěvník zde může objevit nebo předvést svůj talent, seznámit se se zajímavými lidmi a skvěle se bavit," zve starosta Městské části Praha 6 Tomáš Chalupa.

Přijďte do parku na Ladronku! Nepochybně si odnesete spoustu zážitků. Můžete obdivovat exhibice na U rampě, nebo se přihlásit ke kitesport school. Kdo ještě nezkoušel jízdu na freebordu, přišel o slušnou dávku adrenalinu v krvi. Můžete si půjčit brusle a projíždět se po parku. Nebo si zahrát americký fotbal a rugby. Zaházet si s frisbee nebo vyzkoušet, co umí takové yoyo. Pro bojovníky připravujeme přehlídku bojových umění a juda. Tanečně bojové umění capoeira strhne i nesmělé přihlížející. Pokud rádi překonáváte překážky, je pro vás přichystán parkour. Anebo si vyzkoušejte sporty nanečisto na trenažéru Nintendo. Do všech aktivit vás zasvětí znalci v oboru. Patronem sportovního programu není nikdo jiný než Michal Novotný, mistr snowboardcrossu!

Na tvůrčí část programu nám dohlíží režisér Jakub Kohák. Pro zájemce se najdou výtvarné dílny a malování keramiky. Můžete se vydat na cestu do tajů východní i západní filosofie, zkusit si rozvíjení schopností ovládat sebe sama či zážitkový workshop. Svou činnost představí řada neziskovek a k zahození není ani lekce první pomoci u dobrovolných záchranářů.

Soutěže probíhají nejen před festivalem na webu akce www.ladronkafest.cz, ale hlavně během Ladronkafestu. Zúčastnit se může každý. Stačí například poslat fotku do fotosoutěže a můžete vyhrát výlet do ciziny jen to cvakne. Pokud jste hudební talenti, zúčastněte se soutěže studentských kapel nebo si poslechněte beatbox battle. Hudební program vyvrcholí s The Tap Tap a Karolínou Ruppert. V bohatém programu se nemůžete ztratit. Celým dnem vás provedou Lenny Trčková, moderátorka pořadů na Óčku, a herec Jirka Mádl.

Počítáme i s tím, že vám pěkně vyhládne! Připravíme pro vás pochoutky netradiční kuchyně, takže na oběd doma zapomeňte. Jídlo a pití pro vegetariány i masožravce servírujeme celý den. Když na vás padne únava, můžete nabrat dech a energii v odpočinkové zóně. Program nabízí mnoho zábavy i bez alkoholu. Na Ladronkafest vás zve Městská část Praha 6 - ví, jak se slušně bavit.

Veškeré informace, program, anotace k aktivitám, soutěže, novinky a fotky najdete na naší adrese www.ladronkafest.cz.

Pořadatelé tohoto festivalu věnovali do soutěže lákavé ceny. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, která má prověřit sportovní a rozlišovací talent potenciálních návštěvníků. Nápovědu naleznete kde jinde než na stránkách www.ladronkafest.cz.

Ceny

 • 1. místo - voucher na oblečení Quiksilver v hodnotě 2 000,- Kč
 • 2. místo - pěněženka Dirty Dog
 • 3. místo - DVD Na stojáka

Fotogalerie

Související odkazy

Soutěžní otázky a správné odpovědi

Jakým sportům se věnuji borci, které jsou použity v logu Ladronkafest?
plaveckému styly zvanému prsa a volejbalu
skokům přes švihadlo a fotbalu
frisbee a skoku na biku

Výherci


Poslední komentáře soutěží

 • 18.12.2009 - ja - hej ale uz to muzete vyhlasit......mate tam napsany ze to trva 10 dnu.takze to melo byt 8.12 a je 18.12 jako 10 dnu zpozdeni
 • 20.10.2009 - dan - Už by ste to mohly poslat ale .:))
 • 15.10.2009 - Výherci - Kdy budou vyhlášeni vítězové. Díky.:-)
 • 30.9.2009 - ahoj - zprava
 • 13.7.2009 - Kolik bonusů nabízí WWW.SKATESHOP.CZ pro skejťáky - co je spravna odpoved ???
Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.