Uživatel: nepřihlášen

Přejít na obsah sekce | Přejít na menu vybrané sekce

Hlavní menu

Zde se nacházíte: Skate4you » Registrace » Proč se registrovat?


Proč se registrovat?

Co získáte registrací a vytvořením uživatelského účtu na Skate4you.cz?
V následujícím výčtu hlavních sekcí portálu Skate4you.cz se dozvíte funkční rozšíření, která budete moci po registraci využívat.

Je plánováno tyto možnosti postupně ještě dále rozšiřovat.

Bazar

  • Vložit inzerát - Počet vkládaných fotografií k jednomu inzerátu není omezen, neregistrovaní uživatelé mohou vložit pouze jednu fotografii.
  • Hlídací pes - Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní uživatelé. Pomocí "hlídacího psa" můžete sledovat nově vložené inzeráty podle vámi zadaných podmínek a omezení. Na tyto inzeráty budete upozorňování pomocí e-mailu, který vám bude zasílán jednou týdně na Váš registrační e-mail.
  • Pamatovák inzerátů - tato funkce je přístupná pro registrované i neregistrované uživatele, liší se však princip ukládání inzerátů. Pro neregistrované je využito COOKIES, takže takto označené inzeráty se vám zobrazí pouze na počítači, na kterém jste je označili. Pokud jste registrovaní a "zapamatování" inzerátu provedete po úspěšném přihlášení, je lhostejné, na kterém počítači se právě nacházíte - inzeráty jsou vázány na Váš uživatelský účet.

Soutěže

Soutěží se mohou účastnit pouze zaregistrovaní uživatelé serveru Skate4you.cz. Každý měsíc pak budete mít možnost účastnit se řady soutěží o zajímavé věcné ceny.

Grind Space

  • Pouze registrovaný uživatel si může vytvořit kompletní profil, který dovoluje obsahovat alba fotografií, videa, informace o uživateli, oblíbené fotografie (vybrané fotografie z galerií ostatních uživatelů), přátele atd.
  • Registrovaný uživatel může hodnotit položky ostatních uživatelů.
  • Registrovaný uživatel může hlasovat pro "Fotografii týdne" a zároveň může být jeho fotografie zvolena jako "Fotografii týdne".
  • Registrovaný uživatel může svým přátelům posílat vzkazy a odkazy na stránky portálu Skate4you.cz.

Kalendář akcí

  • Vložit akci - Přístupný formulář pro vložení neomezeného množství fotografií ke vkládané akci či pozvánce.

Odkazy

  • Vložit odkaz - K vámi vkládanému odkazu můžete vložit obrázek/ikonku.

Obecné


Poslat přátelům

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Závadnost

Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.